Obserwuj w Google News

Wcześniej była tu stodoła, teraz jest najpiękniejszy dom w Polsce. Musicie go zobaczyć!

1 min. czytania
Aktualizacja 21.07.2020
14.12.2018 11:59
Zareaguj Reakcja

Ten efekt zaskoczy każdego, kto lubi piękną architekturę.

stodoła przerobiona na dom
fot. Shutterstock

Spacelab jest pracownią architektoniczną z Poznania, która nie boi się podejmować ryzykownych i trudnych realizacji. Tworzą projekty, których każdy detal jest dokładnie dopracowany, a całość potrafi pozytywnie zaskoczyć. Ostatnio pracowania podjęła się przerobienia stodoły w Krajkowie na dom jednorodzinny. Efekt, jaki uzyskali, was oczaruje!

Stodoła z cegły w Krajkowie

Powierzchnia ceglanego domu wynosi 184 metry kwadratowe, a działka, na której stanął, ma powierzchnię równą 1200 metrów kwadratowych. Wygląd zewnętrzny całego budynku został przemyślany tak, aby był, jak najbardziej funkcjonalny. Bryła prezentuje się bardzo nowocześnie. Stodoła mieści w sobie wydzieloną część mieszkalną, salon, kuchnię oraz taras, który znajduje się zaraz przy ogrodzie. Jak możemy przeczytać na stronie pracowni: "STODOŁA Z CEGŁY jest rezultatem syntezy tradycyjnej formy z nowoczesnym designem." W tym przypadku jest to świetnie wyglądający mezalians.

Redakcja poleca

Dzięki odpowiednim materiałom użytym podczas realizacji mamy wrażenie, że cały projekt będzie idealnie wtapiać się w otaczającą go pozostałą część architektury wsi. Minimalistyczna elewacja oraz ceglane detale stworzyły piękną bryłę, które w swoim wyglądzie nie prezentuje się banalnie czy nachalnie.

 

Gdy zauważamy pierwsze zmarszczki, sięgamy po kremy i maseczki, które mają je usunąć. A przecież walkę o młody wygląda, warto zacząć w kuchni.   

Wyglądasz tak, jak jesz. Te produkty naprawdę wpływają na wygląd naszej cery