Obserwuj w Google News

Domy jak z filmów Wesa Andersona stały się hitem na Instagramie. Uczta dla oka!

1 min. czytania
06.11.2020 12:23
Zareaguj Reakcja

Zastanawiacie się nad aranżacją swoich domów? Zobaczcie najciekawsze pomysły inspirowane filmami amerykańskiego reżysera.

kolorowy budynek
fot. Shutterstock

Estetyka filmów Wesa Andersona inspiruje projektantów wnętrz do łączenia ze sobą designu lat 60. i 70. z wyrazistymi kolorami. Ten stylowy eklektyzm we wnętrzach od kilku lat robi furorę w mediach społecznościowych i wszystko wskazuje na to, że nieprędko odejdzie do lamusa.

Redakcja poleca

Domy jak z filmów Wesa Andersona

"Grand Budapest Hotel", "Kochankowie z księżyca" czy "Fantastyczny Pan Lis" to tylko kilka spośród filmów Wesa Andersona, które podbiły nasze serca. Produkcje tego amerykańskiego reżysera inspirują niesamowitym klimatem i oryginalną estetyką, którą upodobali sobie ostatnio projektanci wnętrz.

Zobacz także: Ta Polka zdobi budynki z całego świata lokalnymi koronkami. Jej "dzieła" robią wrażenie!

Łączenia energetycznych odcieni z meblami w stylu vintage (sprzed 4 i 5 dekad) królują w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy tysiące zdjęć domów i mieszkań zaaranżowanych w klimacie kultowych filmów Andersona. Fotografie kolorowych wnętrz to prawdziwa uczta dla oka. Tylko spójrzcie na te fotografie!

5 wnętrzarskich trendów na nowy sezon, które warto poznać!