Obserwuj w Google News

Powstała aplikacja do wymiany roślin. Dzięki niej przygarniesz kwiatka albo się z kimś zamienisz

2 min. czytania
27.11.2020 10:46
Zareaguj Reakcja

Dobra wiadomość dla miłośników roślin. Właśnie powstała darmowa aplikacja mobilna, która ułatwi wam zakup kwiatków doniczkowych albo ich wymianę. To będzie hit!

rośliny w pokoju
fot. Shutterstock

Nie wiesz, gdzie oddać swoje rośliny? A może chcesz kupić nowe lub wymienić się nimi? Do tego przyda ci się nowa aplikacja mobilną, która ułatwi ci te zadania. Poznaj platformę Planstwapp, dzięki której dasz swoim roślinom drugie życie lub wzbogacisz swoją kolekcję o nowe nabytki.

Redakcja poleca

Plantswapp - aplikacja do wymieniania się roślinami

Moda na ozdabianie wnętrz dużą ilością roślin wciąż nie przemija. W związku z rosnącym zainteresowaniem tym tematem w sieci pojawiło się sporo aplikacji ułatwiających nam ich zakup i pielęgnację. Od niedawna dostępna jest platforma o nazwie Plantswapp, dzięki której możemy do woli wymieniać się roślinami, kupować, oddawać je i... przy okazji poznawać nowych ludzi.

Na forach internetowych i grupach na Facebooku znajdziemy sporo pytań o to, gdzie możemy kupić konkretne rośliny oraz jak należy je pielęgnować. Aplikacja Planstwapp stała się nowym, jeszcze lepszym narzędziem zrzeszającym miłośników zieleni. Korzystanie z niej to czysta przyjemność.

Gdy już ściągniesz ją na swój telefon, załóż profil i podaj swoje preferencje. Dzięki temu użytkownicy zainteresowani twoimi roślinami szybciej cię odnajdą i sami się do ciebie odezwą. W aplikacji możesz też znaleźć ludzi, od których odkupisz wymarzone kwiatki doniczkowe.

Możesz przeglądać ogłoszenia na tablicy lub na mapie. Nie masz ochoty jechać po roślinę na drugi koniec miasta? Ustaw swoją lokalizację na mapie i sprawdź, co twoi sąsiedzi mają do zaoferowania - czytamy w aplikacji plantswapp.

Co sądzisz o tym pomyśle?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie! 

5 wnętrzarskich trendów na nowy sezon, które warto poznać!