Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali, jak mieszkają. Postawili na stylowy minimalizm

1 min. czytania
02.12.2020 11:45
Zareaguj Reakcja

Najzabawniejsza para polskiego show-biznesu pochwaliła się zdjęciami wnętrz swojego domu w warszawskim Wilanowie. Panuje w nim bardzo rodzinna atmosfera. Zobaczcie, jak mieszkają.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor często dzielą się na Instagramie prywatnymi zdjęciami ze swojego domu. Rodzinne gniazdko urządzili w minimalistycznym stylu. Znajdziemy w nim dużo modnych akcentów w jasnych kolorach. Internauci są zachwyceni tymi wnętrzami.

Redakcja poleca

Jak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w kwestii wystroju wnętrz preferują skandynawskie klimaty. Już na pierwszy rzut oka pomieszczenia wydają się nieco surowe. Królują w nich jasne, neutralne odcienie - przede wszystkim biel i szarość.

W centralnym punkcie salonu znalazły się kominek i duża szara kanapa, na której małżonkowie spędzają wraz z dziećmi czas wolny. W celu urozmaicenia wnętrz kilka ścian ozdobili białą cegłą. Aby nadać pomieszczeniom odrobinę przytulnego klimatu, ustawili w nich drewniane meble.

W łazience też nie zabrakło białej cegły na ścianie. Znalazło się w niej też sporych rozmiarów lustro, które optycznie powiększyło wnętrze. Warto również zwrócić uwagę na piękną wolnostojącą wannę ze srebrnymi nóżkami w stylu retro.

Podoba się wam dom Koroniewskiej i Dowbora?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie! 

5 wnętrzarskich trendów na nowy sezon, które warto poznać!