Obserwuj w Google News

Anna Czartoryska pokazała swoją sypialnię. Gwiazda postawiła na stylowy minimalizm

1 min. czytania
08.01.2021 12:56
Zareaguj Reakcja

Aktorka pochwaliła się zdjęciem zrobionym w swojej sypialni. Okazuje się, że urządziła ją w minimalistycznym stylu. To pomieszczenie bardzo spodobało się internautom. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Anna Czartoryska
fot. TRICOLORS/East News

Anna Czartoryska jak każda młoda mama nie narzeka na nudę. Kiedy tylko znajdzie chwilę dla siebie, relaksuje się w swoim pięknym domu. Niedawno zamieściła na Instagramie ujęcie, na którym odpoczywa w sypialni. Obserwatorzy zachwycają się jej dywanem.

Redakcja poleca

Sypialnia Anny Czartoryskiej

Jeśli myśleliście, że dom Anny Czartoryskiej to miejsce ociekające luksusem, to jesteście w błędzie. Aktorka w kwestii wystroju wnętrz stawia na skromność i wybiera praktyczne rozwiązania. Najlepszym dowodem na to jest zdjęcie jej sypialni.

W sypialni Ani króluje minimalizm. Wyglądałoby ono dosyć surowo, gdyby nie jasne kolory i dywan, który skutecznie ociepla wnętrze. W pomieszczeniu znalazła się też duża przesuwna szafa z lustrem. Dzięki niemu pokój wydaje się bardziej przestronny. W oknach zamiast zasłon znalazły się białe rolety.

Warto też zwrócić uwagę na okrągłą lampę wiszącą. Ten element idealnie komponuje się z dodatkami w nowoczesnym stylu. Obserwatorzy aktorki zachwycają się jej sypialnią:

Piękny dywan i oko cieszy, że ma Pani takie niedęte, niedizajnerskie przytulne wnętrze!
 
Jak świeżo i minimalistycznie.
 
Przepiękny dywan.

A wam podoba się jej sypialnia?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie! 

5 wnętrzarskich trendów na nowy sezon, które warto poznać!