Zamknij

Zniszczyła suknię ślubną matki. To wywołało burzę w rodzinie

23.09.2022 12:16

Przyszła panna młoda dostała w prezencie od mamy jej suknię ślubną. Chociaż rodzice prosili córkę, aby pod żadnym pozorem nie przerabiała kreacji, ta ich nie posłuchała...

Zniszczyła suknię ślubną matki. To wywołało burzę w rodzinie
fot. SHUTTERSTOCK

Suknia ślubna to niewątpliwie najważniejszy element stylizacji panny młodej. Większość kobiet decyduje się na zakup kreacji w sklepie, ale są też panie, które odziedziczają ją po mamie czy babci. Tak też było w tym przypadku. Przyszła panna młoda postanowiła jednak nieco przerobić sukienkę... To wywołało burzę w rodzinie.

Zobacz także: Poprosili o nietypowe potwierdzenie obecności na weselu. Oczekują przelewu od swoich gości

Zniszczyła suknię ślubną matki

O tej historii napisała Wirtualna Polska Kobieta, a podzielił się nią pewien mężczyzna na internetowym forum Reddit. Jak wyjaśnił, jego córka dostała od mamy jej suknię ślubną. Miała ją założyć podczas swojej uroczystości. Mężczyzna zaznaczył, że poprosił Olivię, aby ta nie dokonywała w niej żadnych przeróbek, ponieważ była to ważna pamiątka rodzinna - sukienkę własnoręcznie uszyła jego żona oraz jej mama. Jednak dziewczyna nie posłuchała rodziców...

Niedługo przed ślubem Olivia poprosiła ojca, by poszedł z nią do krawca odebrać sukienkę. Kreacja miała zostać dopasowana do figury przyszłej panny młodej. A przynajmniej tak myślał jej ojciec. Prawda okazała się zupełnie inna. Sukienka została całkowicie przerobiona. 

Ta suknia wcale nie była suknią jej matki. To była zupełnie inna kreacja, do której dodano fragmenty pamiątki mojej żony. Córka wykorzystała tren, wyszywaną górną spódnicę oraz ramiączka i to wszystko dodała do nowej sukni - napisał ojciec, cytowany przez portal kobieta.wp.pl.

Dodał, że dziewczyna swoje zachowanie wytłumaczyła tym, że była ostatnią ich córką, która wychodzi za mąż, więc już nikt inny nie założy kreacji. Gdy właścicielka sukni dowiedziała się, co się stało, była zdruzgotana. Mężczyzna powiedział, że w związku z tym nie zamierza dokładać Olivii do ślubu, jak wcześniej planował.

Przerobiona suknia ślubna wywołała burzę w rodzinie

Użytkownik forum napisał, że sytuacja z sukienką podzieliła rodzinę. Siostry Olivii i jej przyszli teściowie stanęli po stronie panny młodej. Mężczyzna jednak nie mógł wybaczyć córce, a jej zachowanie potraktował jako zdradę.

Również wielu internautów opowiedziało się za autorem wpisu. Napisali, że dziewczyna wykazała ogromny brak szacunku do rodziców. Dodali, że jeśli bez pomocy finansowej ojca nie stać córki na huczne wesele, może zorganizować mniejsze przyjęcie.

A wy co sądzicie o tej historii?

Zobacz także: Została wyrzucona z wesela siostry. Wszystko przez to, jaką miała sukienkę

loader
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/the-sun.com