Obserwuj w Google News

Panna młoda kupiła druhnom suknie w jednym rozmiarze. Potem kazała im schudnąć

2 min. czytania
04.08.2022 15:04
Zareaguj Reakcja

Niektóre panny młode mają spore wymagania w stosunku do swoich druhen. Ta kobieta jednak przeszła samą siebie. Tylko zobaczcie, czego od nich oczekuje.

Kupiła druhnom suknie w jednym rozmiarze i każe im schudnąć. To jednak nie wszystko
fot. Shutterstock

Bycie druhną wiąże się z wieloma obowiązkami podczas przygotowań do ślubu i wesela oraz samej uroczystości. Kobieta, która godzi się pełnić tę funkcję, musi liczyć się z tym, że nie będą to wyłącznie przyjemności np. związane z organizacją wieczoru panieńskiego. Na jej drodze mogą bowiem pojawić się także stresujące sytuacje. Zwłaszcza gdy panna młoda ma spore wymagania w stosunku do przyjaciółek. Tak jest w przypadku tej kobiety. Kupiła ona suknie dla każdej ze swoich druhen. Problem polega jednak na tym, że... wszystkie są w tym samym rozmiarze.

Zobacz także:  Przygotowała dla swoich druhen prezentację. Wskazała w niej, co mogą założyć na ślub

Kupiła druhnom suknie w jednym rozmiarze i każe im schudnąć

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu anonimowej internautki na forum reddit.com. Kobieta wkrótce miała pełnić rolę druhny na weselu swojej przyjaciółki. Dostała jednak od niej wiadomość, która popsuła jej oczekiwanie na ten wielki dzień. 

Redakcja poleca

Okazuje się, że panna młoda postanowiła kupić swoim druhnom sukienki, które podobały jej się najbardziej. Być może nie byłoby w tym nic złego, gdyby wzięła pod uwagę rozmiar każdej z nich. Tak się jednak nie stało. Tym samym panna młoda zdecydowała, że każda kreacja będzie miała rozmiar 8, czyli S. W dodatku poinformowała o tym druhny w dość niemiły sposób. 

Jeśli nie masz rozmiaru 8, polecam iść na siłownię - napisała każdej z nich w wiadomości.

Dodała jednak, że nie chce obrażać swoich przyjaciółek. Po prostu takie jest jej marzenie z dzieciństwa.

Zaplanowałam to, gdy byłam w pieluchach i chcę, żeby było idealnie - dodała. 

Okazuje się, że panna młoda ma znacznie więcej marzeń dotyczących swojego ślubu. 

Zobacz także:  Druhna przysłała jej sukienkę, którą chce założyć na ślub. Panna młoda jest załamana

Panna młoda ma absurdalne wymagania w stosunku do swoich druhen

Druhny tej panny młodej nie tylko muszą mieć konkretny rozmiar. Dostały też wytyczne dotyczące innych elementów swojego wyglądu. Okazuje się, że podczas ślubu powinny mieć włosy do ramion. Nie wolno im też posiadać sztucznej opalenizny, a także krótkich i bezbarwnych paznokci. 

Przepraszam, jeśli tych wymagań jest zbyt wiele, ale jest to wyjątkowy dzień i chcę, żeby był taki, jaki sobie go zawsze wyobrażałam. Proszę, uszanuj to, a będziemy się świetnie bawić - dodała panna młoda.

Druhna, która podzieliła się tą wiadomością z internautami, napisała, że zrezygnowała ze swojego udziału w uroczystości, ponieważ nie zamierza się odchudzać. A co wy zrobilibyście na jej miejscu? 

Zobacz także:  Najpiękniejsze i najmodniejsze sukienki dla druhen i świadkowych. TOP 5 trendów na 2022 rok

Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com