Zamknij

Najgorsze miejsca do poznawania mężczyzn. Wiele kobiet szuka tam miłości

27.07.2022 14:26

Ludzie szukają miłości w różnych miejscach. Są jednak takie lokalizacje, w których lepiej tego nie robić. Może nam wówczas grozić prawdziwe niebezpieczeństwo.

W tych miejscach nie znajdziesz partnera. Niektóre z nich są niebezpieczne
fot. Shutterstock

Strzała Amora może nas trafić wszędzie. Może być tak, że druga połówka jest tuż obok nas od lat i dopiero teraz spojrzymy na nią czulej. Niektórych natomiast spotka iście romantyczna przygoda i trafią na miłość życia na spacerze z psem. Podczas poszukiwania partnera warto jednak unikać 5 miejsc. To najgorsze z możliwych sytuacji, bowiem wówczas nam lub tej drugiej osobie może stać się krzywda. Sprawdź, w jakich miejscach pod żadnym pozorem nie szukać drugiej połówki.

Zobacz także: Catcalling to częsty przejaw agresji wobec kobiet. Niemal każda z nas go doświadczyła

Niebezpieczne miejsca na randki - co nam grozi?

Nie wszystkie miejsca są idealne na pierwszą randkę. Szukając odpowiedniego, lepiej skreślić z listy te lokalizacje.

Istnieją sytuacje, które po prostu nie sprzyjają miłości. Są bowiem takie miejsca, które wywołują więcej negatywnych uczuć niż pozytywnych, a nawet mogą być dla nas niebezpieczne. Warto zdać sobie z tego sprawę, zanim wpadniemy w tarapaty. To właśnie w takich lokalizacjach często przytrafiają się groźne zjawiska randkowe np. ghosting czy negging

Portal allwomenstalk.com wymienił listę 5 miejsc, w których szukanie drugiej połówki może być ryzykowne. Zamiast łączyć ludzi, mogą ich bardzo skrzywdzić. Sprawdźcie, o jakie lokalizacje chodzi.

W tych miejscach nie znajdziesz partnera. Niektóre z nich są niebezpieczne

Oto miejsca, w których nie powinniśmy szukać partnerów:

1. Bar

Spore ilości alkoholu, głośna muzyka, ciemne pomieszczenie - nie brzmi jak przepis na udaną randkę. Trzeba też wziąć pod uwagę niebezpieczeństwa, jakie czyhają na kobiety w takich miejscach - pigułki gwałtu lub spiking

Zobacz także: Angel shot to drink, który uratował wiele kobiet. Dzięki niemu mogą czuć się bezpiecznie

2. Czyjś ślub

Udowodniono, że mężczyźni najczęściej zdradzają na weselach. Tego typu uroczystość sprzyja zapoznawaniu nowych osób, zwłaszcza po "kilku głębszych". Sielankowy klimat może jednak sprawić, że spojrzymy na kogoś, na kogo na co dzień nie zwrócilibyśmy uwagi. Sama otoczka ślubu również może doprowadzić do tego, że single poczują się samotni, co wymusi na ich psychice chęć znalezienia drugiej połówki.

3. Aplikacje randkowe 

To dość dyskusyjny punkt, ale warto zwrócić na niego uwagę. Oczywiście są wyjątki, które tylko potwierdzają regułę, że trudno jest znaleźć drugą połówkę w sieci. A jeżeli już nam się uda, może się okazać, że jesteśmy z tą osobą z braku innych opcji. Niezbyt fajnie, prawda?

4. Biuro 

Choć wydawać się może, że romans w pracy jest rzeczą nierozsądną, wielu ludzi myśli inaczej. Aż 64% Polaków twierdzi, że zbudowało bliskie relacje ze swoim współpracownikiem. To właśnie w biurze spędzamy najwięcej czasu, więc tam najłatwiej o zażyłość. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli pójdzie coś nie tak, codziennie będziemy się widywać na korytarzach. 

5. Pogrzeb i stypa

To po prostu zły pomysł - nie warto wykorzystywać czyjegoś dołka emocjonalnego do tego, żeby się do niego zbliżyć. 

Zobacz także: 5 rzeczy, których faceci nienawidzą u kobiet. Panie często się tak zachowują

loader
Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
10 Zobacz galerię
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

Źródło: allwomenstalk.com