Zamknij

Druhna zrobiła coś przerażającego. Przez to panna młoda wyrzuciła ją ze ślubu

26.07.2022 09:12

Panna młoda, wybierając kogoś na druhnę, obdarza tę osobę zaufaniem. W tym przypadku szybko jednak się przekonała, że wybrała źle. Zobacz, co się stało.

Panna młoda wyrzuciła druhnę ze ślubu. Kobieta zrobiła coś niewybaczalnego
fot. Shutterstock

Druhna ma wiele obowiązków na weselu. To bardzo odpowiedzialne zadanie, obciążone ogromnymi pokładami zaufania. Żadna z bliskich pannie młodej kobiet nie chce jej zawieść w tym wyjątkowym dniu. Podobnie mogło być w tym przypadku, ale coś jednak poszło nie tak. Tym samym druhna zrobiła przerażającą rzecz, której żadna panna młoda nie chciałaby przeżyć. Trudno dziwić się zachowaniu jej przyjaciółki, która po prostu wyrzuciła ją z własnego ślubu. Sprawdźcie, co konkretnie tam się stało. 

Zobacz także: Nie chce być druhną siostry, bo ta ma za duże wymagania. Teraz nie dostała zaproszenia na ślub

Ta druhna zrobiła coś niewybaczalnego. Panna młoda wyrzuciła ją ze ślubu

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu zrozpaczonej panny młodej na forum reddit.com. Okazuje się, że kością niezgody pomiędzy nią a druhną była... jej suknia ślubna.

Panna młoda zdecydowała się na kreację, która wcześniej należała do jej zmarłej mamy. Była to dla niej tak wyjątkowa i ważna suknia, że strzegła jej jak oczka w głowie. 

Miałam plan, żeby ochronić ją przed wszelkimi uszkodzeniami. Założyłabym suknię tylko na sam ślub, a na przyjęcie zmieniłabym ją na bardziej swobodną kreację. Kiedy mierzyłam suknię, nie jadłam ani nie piłam niczego poza wodą i cały czas siedziałam w pomieszczeniu - rozpoczęła swój wpis panna młoda.

Jednym z najważniejszych zadań druhny jest zadbanie o zjawiskowy wygląd panny młodej. Kobiety pełniące to odpowiedzialne zadanie powinny mieć oczy dookoła głowy i strzec sukni ślubnej. Ta świadkowa się jednak nie spisała i to w dodatku ona zniszczyła kreację swojej przyjaciółki. 

Kobieta ufała swoim druhnom i zostawiła suknię w ich pokoju. Nie spodziewała się, że jedna z nich wpadnie na pomysł jej oglądania przed samym ślubem. Podeszła do kreacji, żeby się jej przyjrzeć. Pech chciał, że w dłoni trzymała kieliszek z... czerwonym winem. Zawartość naczynia błyskawicznie wylądowała na białej sukience. W dodatku druhna nie wyraziła skruchy. 

Jej zdaniem to nie była taka wielka sprawa, ponieważ planowałam założyć tę suknię, więc mogła zostać uszkodzona w ten sposób - panna młoda cytuje słowa druhny. 

Trudno się dziwić, że kobieta się wściekła - do tego stopnia, że postanowiła wyrzucić druhnę ze swojego ślubu. 

Zobacz także: Uparta panna młoda pokłóciła się ze swoją druhną. Poszło o jej osobę towarzyszącą

Druhna wylała wino na suknię ślubną 

Ostatecznie panna młoda sięgnęła po suknię ślubną na zmianę, którą miała włożyć na samo przyjęcie weselne. Gdy emocje opadły, zaczęła się zastanawiać, czy na pewno postąpiła słusznie, wyrzucając druhnę ze ślubu. Internauci stają jednak po jej stronie. Ich zdaniem druhna postąpiła z premedytacją.  

Kto w ogóle przynosi kieliszek wina w pobliże sukni ślubnej, która nie była jeszcze założona na ceremonię? A potem jeszcze mówi, że nic się nie stało?
 
Kochanie, myślę, że potrzebujesz nowych przyjaciół. To nie był wypadek. 
 
Coś mi mówi, że Anna zrobiła to celowo - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów.

A co wy sądzicie o całej tej sytuacji? 

Zobacz także: Druhna zaszła w ciążę i nie mieści się w sukienkę. Panna młoda postawiła jej ultimatum

loader
Victoria Beckham była druhną na ślubie Evy Longorii
10 Zobacz galerię
fot. David Fisher/REX Shutterstock/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com