Obserwuj w Google News

Tiktokerka zdradziła genialny sposób na potliwość okolic biustu. "To zmieni moje życie"

2 min. czytania
13.07.2022 14:26
Zareaguj Reakcja

W sezonie letnim wiele posiadaczek dużego biustu zmaga się z problemem nadmiernej potliwości w tej okolicy. Okazuje się, że jest na to prosty sposób. Wystarczy sięgnąć po... dezodorant.

Tiktokerka zdradziła genialny sposób na potliwość okolic biustu. "To zmieni moje życie"
fot. SHUTTERSTOCK

Posiadaczki bardzo dużego biustu wcale nie mają łatwo. Przede wszystkim piersi stanowią spore obciążenie, dlatego część pań skarży się na przewlekłe bóle kręgosłupa i całych pleców. Kobietom noszącym większy rozmiar miseczki czasem jest też trudniej w znalezieniu odpowiedniej bielizny, a także innych części garderoby. Jeszcze inny problem pojawia się w sezonie letnim. Wówczas spora część pań zmaga się z nadmierną potliwością okolic biustu. Jak temu zaradzić?

Zobacz także:  Modelka zdradziła 3 kroki, które zapewnią ci płaski brzuch. I to bez diety i ćwiczeń

Tiktokerka zdradziła genialny sposób na potliwość okolic biustu

Portal dziendobry.tvn.pl napisał, że ostatnio ciekawym rozwiązaniem podzieliła się tiktokerka Emma, która sama jest posiadaczką dużego biustu. Kobieta powiedziała, że najlepszym sposobem na nadmierną potliwość okolic biustu jest użycie dezodorantu. Influencerka poleca kosmetyk w sztyfcie. 

Redakcja poleca

W krótkim nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na TikToku, przyznała, że stosuje go w dwóch miejscach. Dezodorant aplikuje zarówno pod piersiami, jak i między nimi. Influencerka powiedziała, że sposób ten zawsze się u niej sprawdza.

Moja mała porada dla was wszystkich - napisała Emma w opisie filmu.

Trik na pocenie się skóry pod biustem - wystarczy użyć dezodorantu

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Zdobyło tysiące polubień oraz setki komentarzy. Wiele internautek napisało, że nie ma pojęcia, dlaczego wcześniej nie wpadło na tak prosty sposób. Inni przyznali, że od lat go stosują i potwierdzają jego skuteczność.

To zmieni moje życie!
 
Genialne - brzmią komentarze.

Nie u wszystkich jednak ta sztuczka się sprawdziła. Niektórzy napisali, że wypróbowali wiele dezodorantów, ale żaden nie przyniósł oczekiwanych efektów. 

A wy zamierzacie wypróbować ten sposób?

Zobacz także:  Jello skin to hit TikToka. Jak osiągnąć efekt skóry-galaretki?

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl