Zamknij

Ta kobieta wygląda jak księżna Kate. Nawet córka pomyliła ją z żoną Williama

27.06.2022 09:34
Księżna Kate ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda identycznie jak żona Williama
fot. John Rainford / SplashNews.com/East News

Ta kobieta przez przypadek uświadomiła sobie, że wygląda jak księżna Kate. Podobieństwo do żony Williama przyniosło jej dobrze płatną pracę i sławę.

W sieci możemy znaleźć wielu ludzi, którzy przypominają znane osoby. Brad Pitt, Jennifer Aniston, Ryan Gosling i inne gwiazdy mają swoich internetowych sobowtórów. Największą popularnością cieszą się jednak osoby, które prezentują się jak członkowie rodziny królewskiej. Niedawno pisaliśmy, że ten mężczyzna wygląda jak książę William. Często do zdjęć z nim pozuje kobieta, która przypomina jego żonę. Heidi Agan to wykapana księżna Kate, co potwierdza nawet jej córka. Zobaczcie, jak wygląda sobowtórka księżnej Cambridge.

Zobacz także: Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

Księżna Kate ma sobowtóra. Ta kobieta wygląda identycznie jak żona Williama

Księżna Kate zachwyca swoją urodą ludzi na całym świecie. Równie piękna jest kobieta, która wygląda identycznie jak żona Williama.

Heidi Agan przez wiele lat żyła w nieświadomości. Dopiero gdy Kate i William brali ślub w 2011 roku, coraz więcej osób zaczęło zauważać jej podobieństwo do panny młodej. Była wówczas kelnerką we włoskiej restauracji w Wielkiej Brytanii. To klienci uświadomili ją, jak bardzo jest podobna do przyszłej księżnej. 

Kobieta zgłosiła się do agencji, która zajmowała się promowaniem sobowtórów znanych osób. Już dwa miesiące później była w stanie rzucić pracę jako kelnerka i zacząć utrzymywać się z eventów, na których występowała jako księżna Kate. 

Zobacz także: To ulubiona dieta księżnej Kate. To na niej udało jej się dojść do formy po ciążach

Heidi Agan to sobowtórka księżnej Kate

Podobieństwo do księżnej Kate ma swoje plusy i minusy. Heidi jest dziś rozpoznawana na całym świecie i brała udział nawet w eventach zorganizowanych z okazji jubileuszu królowej Elżbiety. Niestety często musi zmagać się z krytycznymi komentarzami na swój temat - zwłaszcza od ludzi, którzy nie przepadają za rodziną królewską. 

Dostawałam życzenia śmierci. (...) Musiałam szybko się tego nauczyć, żeby być gruboskórną - powiedziała w wywiadzie dla "Telegraph". 

Zdarzają się też zabawne sytuacje. Okazuje się, że w 2012 roku jej własna córka pomyliła ją z księżną. Gdy zobaczyła zdjęcie Kate w gazecie, od razu krzyknęła: "Spójrz mamo, tu jesteś". Sami zobaczcie, jak wygląda sobowtórka księżnej Cambridge. 

Zobacz także: Roczna dziewczynka przebrana za królową Elżbietę. Zachwycona monarchini wysłała jej list

Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: Instagram/insider.com