Zamknij

Jak unieść włosy u nasady? Ten trik z TikToka wykonasz w minutę

21.06.2022 13:55

Oklapnięte włosy to powszechny problem, który dotyka wiele kobiet. Okazuje się jednak, że jest prosty sposób na uniesienie ich u nasady. Ten genialny trik z TikToka wykonasz w minutę.

Jak unieść włosy u nasady? Ten trik z TikToka wykonasz w minutę
fot. SHUTTERSTOCK

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o triki urodowe. Można tam znaleźć wiele filmików, w których użytkownicy zdradzają swoje sposoby na idealny wygląd. Jakiś czas temu pewna tiktokerka pokazała, jak zrobić makijaż w stylu Kate Moss. Niedawno z kolei inna użytkowniczka zdradziła szybki trik na uniesienie włosów u nasady. Będziecie zaskoczeni, jakie to proste.

Zobacz także: Fryzura Lady Di wraca do łask. Modern Diana bob to hit lata 2022

Jak unieść włosy u nasady? Ten trik z TikToka wykonasz w minutę

Pełne objętości włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety spora część pań boryka się z problemem oklapniętych kosmyków. Przyczyn tego zjawiska może być wiele. Od noszenia czapek, poprzez stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, do niedokładnego spłukiwania produktów pielęgnacyjnych. Na szczęście istnieje prosty sposób, który w niecałą minutę pozwoli ci cieszyć się pięknymi pasmami.

Do jego wykonania potrzebne są tylko dwa produkty - szczotka oraz suszarka do włosów z regulacją temperatury. Na początku za pomocą grzebienia należy podnieść kosmyki i suszyć je przez mniej więcej 5-8 sekund. Następnie trzeba włączyć chłodne powietrze na 3-5 sekund. I gotowe. Nasze włosy powinny nabrać objętości i być uniesione u nasady.

Inne sposoby na dodanie włosom objętości

Jeżeli nie masz suszarki do włosów z regulacją temperatury lub z jakichś jeszcze innych przyczyn powyższa metoda nie do końca ci odpowiada, możesz wypróbować inny sposób na dodanie włosom objętości. Wystarczy, że zepniesz je spinką wzdłuż przedziałka, a uchwycone w ten sposób kosmyki spryskasz lakierem. Gdy już to zrobisz, użyj suszarki, a na koniec zdejmij wsuwkę.

Zobacz także: "Tenisowe pasemka" to hit lata 2022. Ta fryzura wygląda bardzo naturalnie

loader
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl