Zamknij

Dzień przed swoim ślubem poszła na manicure. "Skończyło się na malowaniu paznokci o 1:00 w nocy"

13.06.2022 09:26
Dzień przed swoim ślubem poszła na manicure. "Skończyło się na malowaniu paznokci o 1:00 w nocy"
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna panna młoda dzień przed ślubem wybrała się do kosmetyczki, by ta zrobiła jej wymarzony manicure. Efekt końcowy stylizacji paznokci daleki był jednak od jej oczekiwań.

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda przyszła panna młoda chce w tym wyjątkowym dniu wyglądać jak najlepiej. Dlatego większość pań przed weselem umawia się do fryzjerów, makijażystek oraz manikiurzystek. Tak też zrobiła pewna tiktokerka, która dzień przed ceremonią poszła do kosmetyczki, by ta zrobiła jej wymarzony manicure. Gdy panna młoda zobaczyła swoje paznokcie, była załamana.

Zobacz także: Summer pop nails to hit lata 2022. To radosny i bardzo wakacyjny manicure

Dzień przed swoim ślubem poszła na manicure. "Skończyło się na malowaniu paznokci o 1:00 w nocy"

Jen, która działa w sieci pod pseudonimem "realpohtaetoe", na swoim profilu na TikToku postanowiła zrelacjonować wizytę u kosmetyczki. Do stylistki wybrała się dzień przed własnym ślubem. Na nagraniu pokazała, na jakim wzorze jej zależało. Panna młoda chciała mieć manicure w stylu french - jasne paznokcie ze złotymi zdobieniami na końcu. Jeśli chodzi o ich kształt, kobieta upatrzyła sobie migdałki, które od lat nie wychodzą z mody.

Efekt końcowy stylizacji daleki był jednak od jej oczekiwań. Paznokcie panny młodej pomalowane były nie na jasny, a na bezbarwny kolor, przez co widoczna była jej naturalna płytka. Także złote zdobienia pozostawiały wiele do życzenia. Paski były grube i niechlujnie wykonane. Również kształt paznokci nie miał nic wspólnego ze zdjęciem poglądowym, które pokazała chwilę wcześniej.

Skończyło się na malowaniu własnych paznokci o 1:00 w nocy, kilka godzin przed ślubem - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Panna młoda pokazała paznokcie po stylizacji. Internauci są w szoku

Nagranie panny młodej natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory obejrzano je ponad 7,3 mln razy. Pod filmem można znaleźć tysiące komentarzy. Internauci są w szoku.

Wiele osób przyznało, że bardzo współczuje kobiecie. Inni z kolei napisali, że nie rozumieją, dlaczego tiktokerka pozwoliła manikiurzystce skończyć to "dzieło", a nie kazała jej przestać.

A wy byłyście kiedyś niezadowolone z wizyty u kosmetyczki?

Zobacz także: Konturowanie paznokci optycznie wydłuża płytkę i wyszczupla dłonie. Na czym polega ten manicure?

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl