Zamknij

Członkini rodziny królewskiej ujawniła tatuaż. Jest mały, ale w bardzo widocznym miejscu

06.06.2022 09:35

Członkowie rodziny królewskiej zgromadzili się w Londynie z okazji jubileuszu monarchini. Najbardziej zaskoczyła wnuczka Elżbiety II, która pokazała tatuaż.

Członkini rodziny królewskiej ujawniła tatuaż. Jest minimalistyczny
fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Za nami weekend pełen wrażeń. Oczy całego świata były skierowane w stronę Londynu, gdzie odbywały się uroczystości związane z Platynowym Jubileuszem królowej Elżbiety. Ta wyjątkowa okazja przyciągnęła nie tylko fanów rodziny królewskiej. W jednym miejscu ponownie zebrali się wszyscy najbliżsi Elżbiety II - nawet Harry i Meghan. To jednak nie oni zaskoczyli nas najbardziej. Media obiegły bowiem zdjęcia wnuczki królowej Elżbiety, która wyeksponowała tatuaż. Zobaczcie, na jaki malunek zdecydowała się księżniczka Eugenia. 

Zobacz także: Księżna Meghan pokochała te minimalistyczne kolczyki. Identyczne możesz kupić za 90 zł

Członkini rodziny królewskiej ujawniła tatuaż. Jest minimalistyczny

Choć książę Andrzej nie mógł być obecny na jubileuszu swojej mamy, ponieważ zachorował na COVID-19, godnie zastąpiły go córki. Księżniczka Beatrycze i księżniczka Eugenia zadały szyku podczas mszy dziękczynnej za panowanie Elżbiety II. Media na całym świecie obiegły jednak zdjęcia młodszej córki księcia Andrzeja.

Okazuje się, że księżniczka Eugenia ma tatuaż, co wydawało się nie do pomyślenia w rodzinie królewskiej. Wnuczka królowej Elżbiety zdecydowała się na minimalistyczny symbol, tuż za uchem. 

Zazwyczaj Eugenia przykrywała ten znak fryzurą lub kapeluszem. Tym razem jednak wyeksponowała go na tyle, że fotografowie bez trudu zarejestrowali, jak wygląda tatuaż młodszej córki księcia Andrzeja. Sami go zobaczcie.

Zobacz także: Księżniczka Eugenia pokazała intymne zdjęcie z mężem. W rodzinie królewskiej to rzadkość

Księżniczka Eugenia ma tatuaż. Pokazała go podczas Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety

Księżniczka Eugenia zdecydowała się na minimalistyczny tatuaż w kształcie koła. Nie wiadomo, co symbolizuje ten znak, ale z pewnością jest to coś ważnego dla wnuczki królowej Elżbiety.

Eugenia na uroczystościach jubileuszowych pojawiła się u boku swojego męża Jacka Brooksbanka. Towarzyszyła im oczywiście jej siostra - księżniczka Beatrycze oraz jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi. 

Zobacz także: Małe tatuaże to popularna ozdoba - co warto o nich wiedzieć?

loader
Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: independent.co.uk