Obserwuj w Google News

Tak zaczął się jej wieczór panieński. "To mój najgorszy koszmar"

2 min. czytania
23.05.2022 09:11
Zareaguj Reakcja

Przyszła panna młoda Harris Googe chciała, żeby wyjazd z okazji jej wieczoru panieńskiego był niezapomniany. Nie spodziewała się jednak, że tak potoczy się jej podróż.

Tak zaczął się jej wieczór panieński. "To mój najgorszy koszmar"
fot. SHUTTERSTOCK

Z założenia wieczór panieński to ostatnia impreza, w której udział bierze przyszła panna młoda jeszcze w stanie wolnym. Nic więc dziwnego, że każda kobieta chce, żeby ten czas był wyjątkowy. Niekiedy jednak zdarzają się sytuacje, na które żadna z pań nie może być przygotowana. Tak też było w przypadku Harris Googe, która podczas swojego panieńskiego zatrzasnęła się w samolotowej toalecie.

Zobacz także:  Panna młoda dostała od druhny zdjęcie sukienki. Miała być złota, a wygląda jak suknia ślubna

Tak zaczął się jej wieczór panieński. Kobieta z pewnością zapamięta go na długo

Przyszła panna młoda na swoim profilu na TikToku opublikowała krótki film, w którym opowiedziała, co przydarzyło jej się podczas wieczoru panieńskiego. Harris Googe leciała samolotem nad amerykańskim stanem Utah, kiedy w pewnym momencie postanowiła skorzystać z toalety. Gdy ponownie nacisnęła klamkę, okazało się, że nie może wyjść z małego pomieszczenia. Drzwi do łazienki się zatrzasnęły. 

Redakcja poleca

Przyszła panna młoda zaczęła wzywać pomocy. Stewardessa próbowała otworzyć drzwi, ale po chwili wybrzmiał komunikat od pilota, żeby załoga pokładowa usiadła na swoje miejsca, ponieważ niedługo rozpocznie się lądowanie. 

Przez drzwi usłyszałam ciche "przepraszam". Wiedziałam już, że lądowanie spędzę w toalecie - napisała Harris Googe na TikToku.

Kobieta dodała, że podczas lądowania samolot wpadł w turbulencje. Finalnie udało jej się wyjść z toalety dopiero po 45 minutach, kiedy konserwator otworzył drzwi łomem. 

Podczas wieczoru panieńskiego zatrzasnęła się w toalecie. "To mój najgorszy koszmar"

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 1,4 mln razy. Użytkownicy serwisu bardzo współczują kobiecie. 

To mój najgorszy koszmar.
 
Miałabym atak paniki przez klaustrofobię. 
 
Płaczę! - brzmią komentarze.

A wy jak byście zareagowali?

Zobacz także:  Nie potrafili zdecydować, jakie nazwisko przyjąć po ślubie. Para młoda znalazła nietypowe rozwiązanie

Doda w białej sukience w czarne kropki i z czerwonymi ustami
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk