Zamknij

Po 30 latach wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia oburzyła internautów

10.05.2022 12:34
Po 30 latach wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia oburzyła internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna kobieta po 30 latach postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia, które zamieściła w sieci, nie spodobała się jednak internautom. Jej wpis wywołał prawdziwą burzę.

Wiele kobiet po ślubie postanawia sprzedać swoją suknię. Nic zresztą dziwnego, w końcu weselne kreacje nie należą do najtańszych. Ostatnio na taki krok zdecydowała się jedna z internautek. Jej ogłoszenie nie przypadło jednak do gustu użytkownikom sieci. "Jest okropna" - brzmią komentarze.

Zobacz także: Po 70 latach włożyła swoją suknię ślubną. Internauci są wzruszeni

Wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną sprzed 30 lat

O tej historii napisał portal onet.pl. Nietuzinkowa oferta sprzedaży pojawiła się na Facebooku, ale jej treść tak oburzyła jedną z internautek, że ta postanowiła udostępnić ogłoszenie na swoim profilu na Twitterze. Jego autorką jest mieszkająca w Las Vegas seniorka. Kobieta napisała, że chce sprzedać za 800 dolarów (ok. 3500 zł) suknię marki David's, którą miała na swoim ślubie w 1994 roku. Dodała, że kreacja jest w idealnym stanie.

Seniorka wyjaśniła również, dlaczego postanowiła sprzedać sukienkę dopiero po niemal 30 latach. W ogłoszeniu zdradziła, że początkowo miała nadzieję, że jej ślubna stylizacja pozostanie w rodzinie. Jak napisała, jej synowie jednak związali się z kobietami, które noszą większe rozmiary niż ona w dniu wesela. 

Moje synowe są za duże (...) Myślałam, że jeden z moich synów znajdzie sobie jakąś mniejszą partnerkę, ale nie. Chciałam też zachować sukienkę dla moich wnuczek, ale one również będą ogromne i nie zmieszczą się - brzmi treść oferty.

Opublikowała ogłoszenie sprzedaży sukni ślubnej. Internauci nie kryją oburzenia

Post na Twitterze spotkał się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy sieci są oburzeni treścią ogłoszenia. Wiele osób napisało, że seniorka nie powinna opisywać w ten sposób sylwetek swoich synowych i wnuczek, a szczególnie używać słowa "ogromne".

Inni zauważyli też, że kobieta błędnie założyła, że ktokolwiek z jej rodziny będzie chciał pójść do ołtarza w przestarzałej, niemodnej już sukience. Internauci uważają, że żadna panna młoda nie powinna mieć narzuconej przez kogoś stylizacji.

A wy co sądzicie o treści tego wpisu?

Zobacz także: Panna młoda pokazała dekorację weselną i zaliczyła wpadkę. "Kilka centymetrów może wiele zmienić"

Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/onet.pl