Zamknij

Poszła do salonu na manicure. "Kosmetyczka powinna iść za to do więzienia"

02.05.2022 11:08
Poszła do salonu na manicure. "Kosmetyczka powinna iść za to do więzienia"
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka podzieliła się efektami wizyty u kosmetyczki. Manicure był jednak daleki od jej oczekiwań. "Proszę powiedz, że za to nie zapłaciłaś" - komentują internauci.

Piękne, zadbane paznokcie to marzenie wielu kobiet. Dlatego spora część z nas regularnie chodzi do salonów kosmetycznych na manicure. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku końcowy efekt stylizacji może być daleki od naszych oczekiwań. Ostatnio opisywaliśmy historię tiktokerki @wynnndi7. Influencerce zależało na uzyskaniu efektu baby boomer, który jest hitem tego sezonu. Chociaż zapłaciła 350 zł, jej manikiurzystce nie udało się go odwzorować. Teraz z kolei w podobnej sytuacji znalazła się Emii Ervine.

Poszła do salonu na manicure. Takiego efektu się nie spodziewała

Emii Ervine poszła do salonu kosmetycznego na manicure. Tiktokerka doskonale wiedziała, czego chce. Zależało jej na niebiesko-różowych paznokciach. Kobieta pokazała nawet swojej stylistce poglądowe zdjęcie. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. 

Zobacz takżeKonturowanie paznokci optycznie wydłuża płytkę i wyszczupla dłonie. Na czym polega ten manicure?

Tiktokerka w krótkim nagraniu podzieliła się z obserwatorami efektami wizyty w salonie. Manicure był daleki od jej oczekiwań. Jak widać na filmie, cztery paznokcie mają niebieski, pastelowy kolor. Piąty natomiast jest przezroczysty i wygląda, jakby był niedokończony. Uwagę zwraca również ich kształt. 

Pokazała paznokcie po stylizacji. "Kosmetyczka powinna iść za to do więzienia"

Nagranie tiktokerki natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane niemal 18 mln razy. Pod filmem można znaleźć mnóstwo komentarzy. Jedna z użytkowniczek serwisu napisała, że paznokcie Emii wyglądają tak, jakby przykleiła do płytki taśmę klejącą. Inna z kolei dodała, że jej kosmetyczka powinna iść za to do więzienia. Wielu internautów wyraziło także nadzieję, że tiktokerka nie zapłaciła za tę stylizację paznokci.

A wy co sądzicie o takim manicure?

Zobacz także: Kintsugi nails to najmodniejsze paznokcie na wiosnę. Jak wykonać ten oryginalny manicure?

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/mirror.co.uk