Zamknij

Jak pozbyć się pryszcza w trzy godziny? Wystarczy produkt z apteki za 3 zł

14.04.2022 15:20

Pryszcze to prawdziwa zmora wielu osób. Pewna tiktokerka znalazła jednak prosty sposób na pozbycie się tych niedoskonałości. Nagranie, na którym pokazuje swój trik, zostało obejrzane ponad 4,3 mln razy.

Jak pozbyć się pryszcza w trzy godziny? Wystarczy produkt z apteki za 3 zł
fot. SHUTTERSTOCK

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o triki pielęgnacyjne. Użytkownicy serwisu chętnie dzielą się z innymi swoimi sposobami, często nietuzinkowymi, na idealną skórę. Jakiś czas temu pisaliśmy, jak prosto i szybko pozbyć się wągrów. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o triku na zlikwidowanie pryszcza. Okazuje się, że pomóc ci może produkt z apteki za 3 zł.

Trik z TikToka na pozbycie się pryszcza

O nagraniu napisał portal wizaz.pl. Jego autorką jest popularna tiktokerka, która działa w sieci pod pseudonimem "istotacery" - jej profil obserwuje ponad 100 tys. osób. Kobieta zamieszcza tam przede wszystkim nagrania, w których opowiada o swojej walce z trądzikiem. W jednym z filmów zdradziła, że na niedoskonałości stosuje m.in. maść ichtiolową, którą można kupić w aptece za ok. 3,50 zł. 

Zobacz także: Jennifer Lopez zmieniła rutynę pielęgnacyjną. Teraz zajmuje jej mniej niż 5 minut

Użytkownicy serwisu zaczęli prosić influencerkę, aby ta pokazała im efekty, jakie zauważyła po stosowaniu kosmetyku. Niedługo później kobieta zdecydowała się nagrać takie wideo. W pierwszej części filmu nakłada na widocznego pryszcza wspomnianą maść ichtiolową. Po zaledwie trzech godzinach produkt wyciągnął ropę spod skóry, a na kroście pojawił się biały czubek. Influencerka zdradziła, że pryszcz stał się nie tylko mniejszy, ale również przestał boleć.

Na koniec tiktokerka, aby złagodzić zaczerwienienie, nałożyła na skórę pastę z kalaminą. 

Jak pozbyć się pryszcza w trzy godziny? Ten sposób z TikToka podbija sieć

Nagranie spotkało się z żywą reakcją internautów. Do tej pory zostało obejrzane ponad 4,3 mln razy. Użytkownicy sieci nie kryją swojego zachwytu. Wiele osób napisało, że maść jest super, a jedynym jej minusem jest nieprzyjemny zapach. Niektórzy jednak zdradzili, że chociaż stosowali ten produkt, to nie przyniósł im oczekiwanych efektów.

Maść ichtiolowa to złoto.
 
Bardzo fajnie pokazany efekt.
 
Nigdy u mnie tak nie zadziałała - brzmią komentarze.

A wy używaliście kiedyś maść ichtiolową?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/tiktok/wizaz.pl