Obserwuj w Google News

Zamówiła napój, a na kubku znalazła sekretną wiadomość. Internauci są podzieleni

2 min. czytania
13.04.2022 09:17
Zareaguj Reakcja

Pewna kobieta wybrała się do jednej z najpopularniejszych sieci kawiarni. Wzięła napój na wynos, a na kubku znalazła tajemniczą wiadomość, która wprawiła ją w osłupienie. Internauci są podzieleni.

Zamówiła napój, a na kubku znalazła sekretną wiadomość. Internauci są podzieleni
fot. SHUTTERSTOCK

Bliźniaczki Ariane i Noemie to tiktokerki, które są niezwykle popularne w sieci. Choć mają zaledwie 20 lat, ich profil obserwuje ponad pół miliona osób. Dziewczyny publikują tam głównie zabawne filmiki związane z aktualnymi trendami, a czasem dzielą się także urywkami z życia prywatnego. Jakiś czas temu jedna z nich opowiedziała o dziwnej sytuacji, która przydarzyła się jej podczas wizyty w ulubionej kawiarni. Nagranie natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci.

Zobacz także:  Para wysłała znajomym kartki z informacją, że... nie bierze ślubu. Internauci są rozbawieni

Zamówiła napój, a na kubku znalazła sekretną wiadomość

Dziewczyna wybrała się do jednej z najpopularniejszych sieci kawiarni na świecie - Starbucksa. Postanowiła wziąć swój ulubiony napój na wynos. Wychodząc z lokalu, zobaczyła, że na kubku widnieje dziwny napis: "Secret message" (z ang. "sekretna wiadomość").

Redakcja poleca

Obok niego znajdowała się strzałka prowadząca do malutkiego nadruku umieszczonego na dole kubka, a dokładniej tam, gdzie jest ostrzeżenie przed gorącym napojem. Okazało się, że osoba, która przygotowywała dziewczynie kawę, częściowo zamazała napis. W efekcie powstała wiadomość: "Uważaj, jesteś bardzo gorąca".

Hahaha. Nigdy tam nie wrócę - napisała jedna z bliźniaczek w opisie filmu.

Dziwna wiadomość na kubku. Internauci są podzieleni

Nagranie natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory zostało obejrzane ponad 11,8 mln razy. Internauci są podzieleni. Wiele osób napisało, że wiadomość była miła, a barista chciał po prostu okazać zainteresowanie klientką. Niektórzy docenili też jego kreatywny sposób na podryw.

Nie wszyscy jednak wierzą w dobre intencje pracownika kawiarni. Pojawiły się również głosy, że mężczyzna mógł podobną wiadomość zamieszczać na kubkach też innych kobiet.

Ale słodkie!
 
To jest dopiero kreatywny podryw.
 
Ciekawe, ilu dziewczynom tak napisał - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tej historii?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Znane pary, które ukrywały swoje związki. Oni długo nie przyznawali, że coś ich łączy
10 Zobacz galerię
fot. AFP/EAST NEWS

RadioZET.pl/o2.pl/tiktok