Zamknij

Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze warto kierować się modą

25.03.2022 11:46
Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze warto kierować się modą
fot. SHUTTERSTOCK

Co jakiś czas głośno robi się o nowych trendach w stylizacji paznokci. Pewna tiktokerka działająca w tej branży uważa jednak, że nie zawsze warto ślepo podążać za modą. Kobieta zdradziła, jakie według niej są najbardziej tandetne pomysły na manicure.

Wiele kobiet nawet na kilka dni przed wizytą w salonie kosmetycznym gorączkowo przeczesuje internet, by znaleźć najgorętsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze jednak warto kierować się modą, a niektóre wzory lepiej omijać szerokim łukiem. O najgorszych pomysłach na manicure opowiedziała ostatnio działająca w tej branży tiktokerka @fulbreezy. Influencerka przygotowała subiektywne zestawienie najbardziej tandetnych trendów w stylizacji paznokci.

Zobacz także: Chrome nails znów są hitem. Wszystko dzięki serialowi "Euforia"

Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci

O nagraniu tiktokerki napisał portal dziendobry.tvn.pl. @fulbreezy w krótkim filmie powiedziała, że według niej jednym z najbardziej tandetnych pomysłów na manicure jest m.in. "french" z grubszą, białą końcówką. Niektóre klientki influencerki najwidoczniej wychodzą z założenia, że "im więcej, tym lepiej". Zasada ta nie musi jednak sprawdzać się w stylizacji paznokci.

Innym gorącym trendem w manicure, który nie podpasował stylistce, jest "duck nails". Charakteryzuje się dość nietypowym kształtem - paznokcie rozszerzają się wraz z długością płytki. W rezultacie - jak sama nazwa wskazuje - przypominają trochę kaczą płetwę. 

Tiktokerka odradza również niektórym kobietom wykonywanie tzw. stiletto nails. To paznokcie, których końce spiłowane są w ostry szpic. @fulbreezy uważa, że tego typu trend sprawdza się wyłącznie u osób, które mają długą płytkę. W przeciwnym wypadku taki manicure wygląda po prostu tandetnie.

Manikiurzystka wśród najgorszych trendów w stylizacji wymienia również zakrzywione paznokcie oraz te w kształcie szminki (tzw. lipstick nails), a także - co dla wielu może być zaskoczeniem - "squoval nails". Influencerce nie podoba się ich charakterystyczny kształt.

Zobacz także: Zapłaciła za manicure w salonie kosmetycznym. Coś jednak poszło nie tak

Najbardziej tandetne pomysły na manicure. To wideo z TikToka podbija sieć

Nagranie @fulbreezy natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory zostało obejrzano niemal milion razy. Część kobiet rzeczywiście zgadza się z subiektywnym rankingiem manikiurzystki. Inne z kolei uważają, że niektóre przedstawione przez nią trendy, wyglądają świetnie. Nie rozumieją, dlaczego nie podobają się influencerce.

Zostawcie moje "squoval nails" w spokoju, ale z resztą się zgadzam!

 

Wszystkie te trendy są fatalne - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tych pomysłach na manicure?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/papilot.pl