Obserwuj w Google News

Swirl nails to modne paznokcie wiosny i lata 2022. Przeniosą cię w czasie do lat 70.

2 min. czytania
11.03.2022 13:03
Zareaguj Reakcja

Swirl nails to manicure wzorowany stylem lat 70. Zobaczcie, jak wygląda i jak wykonać taką stylizację paznokci samemu w domu.

Swirl nails to hit wiosny i lata 2022. TOP 10 pomysłów na takie paznokcie
fot. Shutterstock

Od kilku sezonów możemy zauważyć powrót trendów z dawnych lat. Dużą popularnością cieszy się moda z lat 90., jednak coraz chętniej inspirujemy się także wcześniejszymi dekadami. Teraz absolutnym hitem będą paznokcie w stylu lat 70. Swirl nails już podbijają Instagram i świetnie nadają się na wiosnę oraz lato 2022 roku. Zobaczcie, jak wygląda ta stylizacja paznokci i w jaki sposób zrobić ją samemu w domu.

Zobacz także:  Extraordinary nails to hit 2022 roku. To manicure tylko dla odważnych

Modne paznokcie wiosna-lato 2022: swirl nails inspirowane latami 70. to hit

W tym roku absolutnym hitem są wyraziste barwy. Modne są chociażby zielone paznokcie. To jednak nie wszystko. Odważniejsze kobiety powinny zdecydować się na szaloną stylizację swirl nails. 

Redakcja poleca

Tego typu manicure inspirowany jest trendami z lat 70. To właśnie w tej dekadzie młodzi ludzie chętnie sięgali po ubrania w zwariowanych, nieco psychodelicznych wzorach. Identycznie wyglądają te "wirujące paznokcie". 

Do wykonania swirl nails w domu potrzebujecie pędzelka do wzorków. Właśnie nim będziecie malować esy-floresy, które są charakterystyczne dla tej stylizacji paznokci. Można je zrobić w dowolnym odcieniu - nawet białym lub brązowym. Wiosną i latem 2022 roku warto jednak postawić na mocniejsze kolory - róż, fiolet, zieleń, błękit - wszystko zależy od waszej inwencji twórczej. 

Swirl nails - TOP 10 pomysłów na takie paznokcie

Zobaczcie, jak instagramerki robią swirl nails. Być może i wy zainspirujecie się ich stylizacjami pod względem kolorystycznym. 

Zobacz także:  "Brudne paznokcie" to hit 2022 roku. Zobacz, na czym polega ten trend

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: Instagram