Zamknij

Ta kobieta ma najdłuższe nogi na świecie. Pobiła dotychczasową rekordzistkę o prawie 1,5 cm

13.01.2022 11:18

Niektóre kobiety mogą pochwalić się naprawdę długimi nogami. Ta 17-latka przebiła jednak wszystkie panie i została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa.

Ta kobieta ma najdłuższe nogi na świecie. Została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa
fot. Shutterstock

Rekord Guinnessa można pobić w wielu dziedzinach. Niedawno pisałyśmy o tym, że Polak został rekordzistą w przedłużaniu włosów. Teraz przyszedł czas na zaledwie 17-letnią dziewczynę, która także wpisała się do tej prestiżowej księgi. Wszystko dzięki jej ciału. Okazuje się, że ta nastolatka ma najdłuższe nogi na świecie. Udało jej się pokonać dotychczasową rekordzistkę o prawie 1,5 cm. Zobaczcie sami, kim jest i jak wygląda właścicielka tych zjawiskowych nóg.

Zobacz także: Najpiękniejsza twarz 2021 roku została wybrana. Wysoko w rankingu znalazła się Polka

Ta kobieta ma najdłuższe nogi na świecie. Pobiła dotychczasową rekordzistkę o prawie 1,5 cm 

Portal papilot.pl donosi, że na świecie jest już nowa rekordzistka Guinnessa. Okazuje się, że wyróżnia się ona najdłuższymi nogami.

Maci Currin ma zaledwie 17 lat, 208,28 cm wzrostu i pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Już teraz udało jej się pokonać dotychczasową rekordzistkę, którą była Ekaterina Lisina. 

Wymiary nóg Maci różnią się nieco od siebie. Jej prawa kończyna mierzy aż 134,3 cm. Lewa noga nastolatki jest jeszcze dłuższa, bowiem ma aż 135,3 cm. Okazuje się, że w obu przypadkach są to najdłuższe nogi na świecie. Dotychczasowy rekord ustanowiony przez Ekaterinę wynosił bowiem 134 cm. 

Zobacz także: Co mężczyźni myślą o cellulicie u kobiet? Takich odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Najdłuższe nogi świata. Ta kobieta została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

Maci Currin została już wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. I choć jest to olbrzymi sukces, okazuje się, że nie zawsze uważa swoje długie nogi za atut. 

Zauważam negatywne strony posiadania bardzo długich nóg i wysokiego wzrostu. Muszę się schylać w każdych drzwiach, ledwo wchodzę do samochodu i mam problem z dopasowaniem ubrań. Wychodzę jednak z założenia, że nie mam czego ukrywać. Staram się tym cieszyć - portal papilot.pl cytuje jej słowa z jednego z wywiadów. 

Sami zobaczcie, jak wygląda właścicielka najdłuższych nóg na świecie. 

Zobacz także: Ma 26 lat, a od 7 nie może znaleźć faceta. Swoim wyglądem onieśmiela mężczyzn

loader
Ile wzrostu mają najprzystojniejsi aktorzy na świecie? [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Źródło: papilot.pl