Zamknij

Krytykowano jej sylwetkę. Kobieta przeszła totalną metamorfozę i została gwiazdą Instagrama

18.11.2021 12:24

Jazmyne Day przez długi czas była atakowana przez internetowych hejterów, którzy szydzili z jej sylwetki. Gdy z wagi kobiety zaczęli żartować także znajomi, kobieta postanowiła zmienić swój wygląd i przeszła totalną metamorfozę. Nie tylko schudła, ale i poddała się kilku operacjom plastycznym.

Krytykowano jej sylwetkę. Kobieta przeszła totalną metamorfozę i została gwiazdą Instagrama
fot. SHUTTERSTOCK

Pochodząca z Południowej Walii Jazmyne Day przez lata była wyśmiewana z powodu nadprogramowych kilogramów. Ciągła krytyka ze strony internetowych hejterów i znajomych spowodowała, że kobieta - jak sama określa - "sięgnęła dna". To właśnie wtedy nastąpił przełomowy moment w jej życiu. Day stwierdziła, że musi zmienić swoją sylwetką. Dziś, za sprawą regularnych treningów i operacji plastycznych, jest nie do poznania.

Krytykowano jej sylwetkę. Kobieta przeszła totalną metamorfozę

Jazmyne Day pracowała jako księgowa. Choć prowadziła ustabilizowane na pozór życie, zmagała się z napadami depresji z powodu swojej wagi. Nie pomagały także prześmiewcze komentarze internetowych hejterów i krytyka ze strony znajomych. Jazmyne - jak sama mówi - była tak przygnębiona, że "nie widziała celu życia". W pewnym momencie kobieta uznała, że ma dość. W grudniu 2017 roku postanowiła, że przejdzie totalną metamorfozę.

Ktoś bardzo mi bliski nazwał mnie "grubą d***". Zdałam sobie wtedy sprawę, że muszę dokonać poważnych zmian w swoim życiu - powiedziała, cytowana przez portal thesun.co.uk.

Day zaczęła więcej ćwiczyć i ograniczyła spożywanie słodkich przekąsek. Szybko udało jej się znaleźć nową pasję - podnoszenie ciężarów. Sport ten nie tylko sprawiał jej przyjemność, ale również wzmacniał mięśnie. 

Zobacz także: Nie jadła cukru przez miesiąc. Efekty eksperymentu przerosły jej oczekiwania

W ciągu trzech lat kobieta schudła niemal 30 kg i zbudowała imponującą masę mięśniową. Gdy jej sylwetka znacznie się poprawiła, Jazmyne postanowiła pójść o krok dalej. Poddała się kilku operacjom plastycznym, w tym dwukrotnemu powiększeniu piersi, brazylijskiemu podniesieniu pośladków oraz wyrównaniu zębów. Łącznie na zabiegi wydała 30 tysięcy funtów, czyli około 166 tys. zł. 

Przeszła metamorfozę i została gwiazdą Instagrama

Choć nowy wygląd Jazmyne Day budzi kontrowersje, to kobieta cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jej konto na Instagramie obecnie obserwuje ponad 128 tys. osób. Na profilu influencerki można znaleźć m.in. zdjęcia z wakacji, na których odważnie eksponuje swoją wysportowaną sylwetkę i ponadprzeciętny rozmiar biustu.

Obecnie jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i naprawdę pokochałam swoje ciało - mówi Day.

A jak wam się podoba ta metamorfoza?

Zobacz także: Jennifer Lopez dba o dietę, ale ma też swoją słabość. Ta przekąska jest jej ulubioną

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk