Zamknij

Życzenia noworoczne 2019 - śmieszne wierszyki dla każdego, życzenia na sylwestra

Martyna Wojciechowska
23.03.2018
Aktualizacja: 31.12.2018 14:22
Nowy rok
fot. Fotografia

Chcesz złożyć wyjątkowe życzenia na Nowy Rok 2019? Skorzystaj z naszych propozycji, które wybrałyśmy specjalnie dla ciebie. W naszym przeglądzie znalazły się nie tylko krótkie wierszyki, ale i oficjalne życzenia noworoczne.

Nowy Rok to dla każdego z nas wyjątkowy czas. W tym okresie wszyscy składamy sobie nawzajem życzenia noworoczne. Każdemu zależy, aby życzenia te były jedyne w swoim rodzaju, dlatego często szukamy ciekawych propozycji znacznie wcześniej. Kiedyś życzenia na Nowy Rok składaliśmy na papierowych kartkach pocztowych. Dziś powoli odchodzi się od tej tradycji na rzecz SMS-ów, wiadomości mail czy wiadomości wysyłanych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pewne jest jedno - niezależnie od tego, w jaki sposób je dostarczamy, życzenia noworoczne nigdy nie wyjdą z mody. Poznajcie najciekawsze propozycje!

Zobacz także: Te życzenia na rocznicę ślubu poruszą każde serce. Najpiękniejsze słowa o małżeństwie

Życzenia noworoczne śmieszne

Chcesz sprawić przyjemność swoim najbliższym? Złóż zabawne życzenia noworoczne. Śmieszne wierszyki są najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi drugiej osoby. Wcale nie muszą być długie. Wystarczy kilka zdań, aby zobaczyć uśmiech na twarzy ważnej dla ciebie osoby.

Przetańczenia aż do rana, Setki korków od szampana, Kupy śmiechu, zero kaca No, bo wkrótce czeka praca!Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka. Szampana piccolo, Brokatu na czoło, Uśmiechu na twarzy, Szampańskiej zabawy, Życzeń serdecznych, Wspomnień najlepszych oraz braku kaca kiedy w Nowym Roku pamięć wraca... Przyjemności w dotyku, Słodkości w przełyku, Szelestu w kieszeni, I słońca promieni, Oraz by Rok cały Po prostu był wspaniały!Szampana w bród, wódeczki ciut, kaca małego i brzuszka pełnego, zdartych zelówek, wielu śpiewanych solówek, porannej kawy i wspaniałej sylwestrowej zabawy.Kuligiem chciałam do Was przyjechać, lecz kare konie nie chciały czekać. Porwały sanie, mkną pod gwiazdami a ja zostałam sama z życzeniami. Ale gdy tylko okno otworzycie, w świeżym płateczku życzenia złożę, w gwiazdce, co spada tutaj z obłoków będę Wam życzyć: DOBREGO ROKU!

Życzenia noworoczne oficjalne - biznesowe

Jeżeli chcesz wysłać życzenia na Nowy Rok osobom, którym należą się wyrazy szacunku (np. szef, pracownicy itp.), zrezygnuj ze śmiesznych, rymowanych wierszyków i wyślij życzenia noworoczne oficjalne. Są one utrzymane w poważnym tonie, aby nie urazić ważnych dla ciebie osób.

W Nowym Roku życzymy Ci zdrowia
i pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.
Niech ten rok przyniesie Ci wiele szczęścia,
które sprawi, że wszystkie podjęte decyzje
zakończą się sukcesem.

Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami I rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc I niech zostanie na 12 miesięcy z Wami Nie tylko w tę Sylwestrową noc. Do siego roku życzy…Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu, sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłości, aby ten rok uskrzydlił Cię.

W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości. W Nowym Roku życzę Ci pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych dni.

Wybierz swoje typy!

Autor: Martyna Wojciechowska

Zagłosuj

Wysyłasz życzenia noworoczne na kartkach pocztowych?

Liczba głosów: