Zamknij

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie

06.06.2021
Aktualizacja: 06.06.2021 20:48

Sprawdź, jak podziękować za życzenia urodzinowe na fejsie. Zainspiruj się naszymi pomysłami i wyślij podziękowania za życzenia urodzinowe na fb, które złożyli ci znajomi.

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie
fot. Shutterstock

W dobie wszechobecnych social mediów składanie życzeń urodzinowych za pośrednictwem Facebooka nikogo już nie dziwi. Nieelegancko pozostawić je bez żadnego komentarza. Jak zatem podziękować za życzenia urodzinowe na fejsie? Zainspiruj się naszymi pomysłami.

Podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie

Dawniej, gdy życzenia urodzinowe składało się wyłącznie osobiście czy listowanie, etykieta wymagała, by wysłać za nie podziękowania. Współcześnie coraz rzadziej wysyłamy karki z życzeniami urodzinowymi, a coraz częściej składamy życzenia jubilatowi na Facebooku. Nie zmienia to jednak faktu, że za życzenia złożone za pośrednictwem social mediów, też wypada podziękować. Jak to zrobić? Zainspiruj się naszymi podziękowaniami za życzenia urodzinowe na fejsie.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za miłe słowa za życzenia i pamięć. To bardzo cenne i budujące odnajdywać tu tyle serdeczności. Moc buziaczków dla Was.

***

Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób – tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam! To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa! Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!

***

Serdecznie dziękuje za życzenia zdrowia,

radości i pomyślności.

Serdecznie dziękuje za życzenia

wypowiedziane tutaj i teraz.

Są dla mnie bardzo ważne,

ponieważ niosą nadzieję na lepszą przyszłość,

a to jest naprawdę wspaniałe.

Dzięki okazanej mi życzliwości wiem,

że otaczają mnie wspaniali ludzie.

***

Zobacz także: Jak rozbawić znajomych w ich urodziny? Te zabawne życzenia urodzinowe będą strzałem w dziesiątkę

Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe i pamięć. To dla mnie jest bardzo ważne. To cudowne uczucie, że wciąż jesteście blisko mnie i, że o mnie pamiętacie. Jesteście wszyscy nieziemscy! Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe i pamięć raz jeszcze!

***

Dzięki za życzenia urodzinowe! Dzięki za pamięć i choć starszy jestem o rok, to jeszcze pamiętam, by Wam podziękować! Czuję, że jesteście moimi prawdziwymi przyjaciółmi.

***

Dziękuje za wasze życzenia pełne szczerych słów i pasji! Dziękuje za słowa, które płyną z głębi serca! Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, za to, że jesteś w te dobre i te złe dni. I choć wiele nas czasami dzieliło, dziękuje Ci za to, że jesteś, bo Twoja obecność daje mi siłę do życia i działania!

***

Bardzo dziękuje za złożone mi życzenia,

była to dla mnie ogromna radość.

Jesteście zawsze w mojej pamięci

i cieszę się, że ja również jestem wam bliski.

Pozdrawiam serdecznie i mocno ściskam.

***

Dzięki wszystkim za życzenia. Naprawdę, mam uśmiech od ucha do ucha, jak to wszystko czytam i wyściskam każdego osobiście przy najbliższej okazji. Teraz tylko trzymać kciuki, żeby się spełniły. Coś czuję, że przy takiej ilości kciuków może się udać.

***

Są gesty, za które dziękuje się ze szczególną przyjemnością.

Pamięć o moich urodzinach ma dla mnie duże znaczenie.

Każde życzenia to kolejny uśmiech na mojej twarzy.

Suma tych uśmiechów tworzy szczególną aurę tego dnia.

Za to pragnę wyrazić wdzięczność- za te ciepłe słowa,

które są jak małe promyki słońca.

***

Przyznam, że bez życzeń dzień urodzin byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu. To one zmieniają go w święto, które pamięta się przez cały rok. Dziękuje za Twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam fakt, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach.

Zobacz także: Życzenia urodzinowe dla nastolatków – najpiękniejsze, mądre, fajne, śmieszne życzenia z okazji urodzin nastolatka