Zamknij

Podziękowania za życzenia – gotowe teksty podziękowań za życzenia urodzinowe

12.06.2021
Aktualizacja: 12.06.2021 20:40

Kiedy i jak podziękować za życzenia urodzinowe? Zainspiruj się naszymi gotowymi tekstami śmiesznych, poważnych i rymowanych podziękowań za życzenia.

Podziękowania za życzenia
fot. Shutterstock

Życzeń nie wypada pozostawiać bez odpowiedzi. Jeśli wiec ktoś złożył ci życzenia, koniecznie za nie podziękuj. Jak to zrobić? Najlepiej w takiej samej formie, w jakiej sam otrzymałeś życzenia. Jeśli ktoś wysłał ci kartkę urodzinową, w dobrym, tonie jest odpowiedzieć w podobny sposób – wysyłając podziękowania pocztą tradycyjną. Jeśli ktoś złożył Ci życzenia na Facebooku – wyślij do niego podziękowania za życzenia urodzinowe na fejsie. Na sms odpowiedz smsem, a za osobiście złożone życzenia, podziękuj od razu. Ważniejsze jednak od formy jest to, co powiesz. Zainspiruj się naszymi propozycjami podziękowań za życzenia urodzinowe.

Piękne podziękowania za życzenia urodzinowe

Oto kilka propozycji pięknych i wzruszających podziękowań za życzenia urodzinowe. Będą szczególnie trafne, jeśli życzenia, które otrzymałeś wyjątkowo poruszyły twoje serce:

 Przyznam, że bez życzeń dzień urodzin byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu. To one zmieniają go w święto, które pamięta się przez cały rok. Dziękuje za Twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam fakt, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach.

***

Dziękuje za Twoje życzenia pełne szczerych słów i pasji! Dziękuje za słowa, które płyną z głębi Twojego serca! Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, za to, że jesteś w te dobre i te złe dni. I choć wiele nas czasami dzieliło, dziękuje Ci za to, że jesteś, bo Twoja obecność daje mi siłę do życia i działania!

***
Bardzo dziękuje za złożone mi życzenia,
była to dla mnie ogromna radość.
Jesteście zawsze w mojej pamięci
i cieszę się, że ja również jestem wam bliski.
Pozdrawiam serdecznie i mocno ściskam.

***
Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób – tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam! To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa! Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!

Zobacz także: Życzenia na 30. urodziny - najlepsze pomysły dla niej i dla niego

Śmieszne podziękowania za życzenia urodzinowe

Do podziękowań możesz podejść na wesoło. Warto wybrać ten sposób, jeśli same życzenia również były utrzymane w żartobliwym tonie. Oto kilka propozycji śmiesznych podziękowań za życzenia urodzinowe:

Większość moich znajomych jest normalna, bezpieczna, kulturalna, odpowiedzialna, inteligentna i dobrze wychowana… dziękuje za przełamywanie tej monotonni!;) Doceniam życzenia, ale szczerze mówiąc wolałbym zamiast nich nowy samochód, więc gdybyś przypadkiem miał zbędne fundusze, wiesz, kto ma dziś urodziny:-)

***

Dzięki wszystkim za życzenia. Jesteście fantastyczną ekipą!
Naprawdę, mam uśmiech od ucha do ucha, jak to wszystko czytam i wyściskam każdego osobiście przy najbliższej okazji.

***

Łzy przepełnione śmiechem popłynęły z mojego serca! Dziękuje Wam za radość i poczucie humoru! Kochani moi, że jesteście rozrabiaki i zawsze macie fajne pomysły, to już wiem, ale żeby aż tak! I tu mnie zaskoczyliście! Dziękuje za śmiech i radość! Dziękuje za miłe słowa i beczkę pełną uciech, jaką są życzenia od Was!

Zobacz także: Krótkie życzenia urodzinowe też mogą rozbawić i wzruszyć. Najlepsze propozycje

Krótkie podziękowania za życzenia urodzinowe

Krótkie podziękowania za życzenia urodzinowe będą idealne, jeśli chcesz je wysłać smsem lub za pośrednictwem komunikatora, a także wtedy, gdy po prostu nie masz czasu, by napisać dłuższy tekst. Oto kilka propozycji takich podziękowań:

Dziękuję serdecznie za życzenia imieninowe; Wasza pamięć o mnie w tym dniu jest dla mnie ogromną radością.
***
Spośród wszystkich życzeń imieninowych, Twoje mnie szczególnie wzruszają i cieszą. Bardzo Ci dziękuję i doceniam Twoje słowa.
***
Dziękuję Ci bardzo za tak ciepłe i serdeczne słowa, mam nadzieję że się spełnią i że w niedługim czasie będę mógł się Tobie zrewanżować.

Zobacz także: Najpiękniejsze życzenia urodzinowe trafiają prosto do serca. Zainspiruj się!

Podziękowania za życzenia urodzinowe – cytaty

W roli podziękowań za życzenia urodzinowe doskonale sprawdzą się cytaty. Mądre i skłaniające do refleksji złote myśli wyrażą więcej niż tysiąc słów. Zainspiruj się naszymi propozycjami:

Wdzięczność otwiera wrota do… potęgi, mądrości, kreatywności całego wszechświata. Otwierasz te wrota właśnie za pomocą wdzięczności. – Deepak Chopra. Jestem Ci bardzo wdzięczny, że pamiętałeś o moich urodzinach i dziękuję za piękne życzenia.

***
Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, który wyrasta z duszy. – Henry Ward Beecher. Jestem wdzięczny, że mam wokół siebie tak wspaniałych ludzi, którzy zawsze pamiętają o mnie w dniu urodzin.

***

„Jeśli dożyjesz 100 lat, mam nadzieję, że dożyję 100 lat minus 1 dzień, tak abym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.” – Kubuś Puchatek. Przyznam, że bez życzeń od prawdziwych przyjaciół dzień urodzin byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu. To one zmieniają go w święto, które pamięta się przez cały rok. Dziękuje za Twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam fakt, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach.

Zobacz także: Krótkie i zabawne życzenia urodzinowe dla kolegi