Zamknij

Spraw, aby noc była jeszcze przyjemniejsza. Romantyczne SMS-y dla niego i dla niej

21.11.2018
Aktualizacja: 06.11.2019 15:29
Kobieta w łóżku
fot. Shutterstock

Dzięki telefonom mamy możliwość ciągłego kontaktu, nie tylko głosowego, ale także poprzez przesyłanie SMS-ów. Moda na wysyłanie SMS-ów na dobranoc zaczęła się wiele lat temu, jednak trwa do dziś i w szczególności popularna jest wśród młodzieży i zakochanych. Zobacz najpiękniejsze SMS-y na dobranoc dla chłopaka od serca, dla niego i dla niej. 

XXI wiek daje nam wiele możliwości na skontaktowanie się z drugą osobą. Jest oczywiście internet i wszelkie komunikatory społecznościowe, są także telefony komórkowe, dzięki którym w każdej chwili możemy nie tylko usłyszeć bliską osobę, ale także ją zobaczyć. Z tego względu wydawać by się mogło, że wysyłanie SMS-ów przeszło już do lamusa. Nic bardziej mylnego! Wysyłanie SMS-ów na dobranoc to moda, która rozpoczęła się wiele lat temu i wciąż ma się znakomicie.

Zobacz także: Wyślij swojej drugiej połówce najbardziej romantyczny wierszyk na dobranoc

Najczęściej oczywiście kultywują ją kolejne pokolenia młodzieży i zakochani, którzy w romantyczny sposób chcą wyrazić swoje uczucia. Bezapelacyjnie łatwiej jest wysłać krótką wiadomość tekstową niż na przykład wiersze miłosne. Zobaczcie zatem najpiękniejsze i najśmieszniejsze SMS-y na dobranoc dla niego i dla niej.

SMS na dobranoc dla niego i dla niej

Ależ ten czas nam szybko ucieka. Dopiero był świt, a już nocka czeka. Więc nim wtulisz się w poduszeczkę, uśmiechnij się do mnie dziś chociaż troszeczkę.

***

W tę noc gwiaździstą, w tę noc bezsenną, marzę o Tobie, by mieć Cię przy sobie. Patrzeć w Twe oczy, pieścić Twe ciało. Całować Twe usta, by wiecznie to trwało.

***

Nastał wieczór, noc przed nami - ale cóż, skoro jesteśmy sami? Nic nie pozostaje - do podusi przytul główkę, i kochaj swoją połówkę.

***

Ile gwiazdek na niebie, tyle kroków do Ciebie. Ile kropel deszczu, tyle kilometrów. Lecz choć na odległość żyć nam kazali, to i tak nas rozdzielić nie zdołali. Więc niech moje dobranoc rozjaśni każdą Twoją noc.

***

Życie tak trudne jest, więc trzeba pisać o nadziei. O takiej, która może nawet największy mrok w jasność przemienić. Ona nie potrzebuje słów, a tylko iskierkę wiary w to, że nawet trudny los Twój przemieni się i poprawi. Dobrej nocy pełnej nadziei z całego serca życzę.

***

Kiedy śpię - marzę o Tobie. Kiedy nie śpię - też to robię, i w tą piękną noc, przesyłam Ci buziaków stos.

Zobacz także: Szukasz idealnego cytatu o miłości? Te zdecydowanie ci się spodobają

***

Gwiazdka z nieba głośno krzyczy, dobrej nocy Tobie życzy.

***

Kiedy księżyc zawita, kiedy gwiazdka zamruga, Ty śpij słodko jak anioł, bo noc niedługa.

***

Gdy zasypiasz mój kwiatuszku, połóż rękę na serduszku. Drugą miej pod głową - przyśnię Ci się, daję słowo. Popilnuję Cię do rana. Śpij gwiazdeczko ma kochana.

***

Księżyc świeci już na niebie, ten sms jest dla Ciebie. Żeby Ci się dobrze spało, żeby zmartwień było mało. Ja też idę spać, więc buziaka chcę Ci dać.

***

Już jest ciemno za oknami. Skrzaty śpią z krasnoludkami. Na swe ciałko wciągnij kocyk. Śpij spokojnie - dobrej nocy.

***

Czasem marzę sobie w nocy, aby spojrzeć Tobie w oczy. Noc już późna na marzenia, więc przesyłam pozdrowienie.

***

Wielki buziak na dobranoc, Twój robaczek śle Ci na noc.

***

Tu ciekawski sms - śpisz w piżamie, czy też bez?

***

Prosto do Ciebie, jak kamień z procy leci ode mnie życzenie dobrej nocy. Może odwiedzę Cię w jakimś śnie, tylko się przed tym nie broń, nie mów - nie.

***

Prosto do Ciebie, jak kamień z procy leci ode mnie życzenie dobrej nocy. Może odwiedzę Cię w jakimś śnie, tylko się przed tym nie broń, nie mów - nie.

***

Księżyc już dawno świeci na niebie i patrzy z góry na Ciebie. Chce otulić Cię do snu, tylko oczka swoje zmruż. A ja mówię Ci dobranoc i przesyłam buźkę na noc.

***

Zobacz także: Cytaty o życiu, które wyrażają więcej niż tysiąc słów

Może tak, może nie, księżyc toczy się we mgle. Może nie, może tak, cisza, sen - to nocny znak. Koi ból, wyprasza strach, na zły los swą radę da. W śnie zapomnisz o zmartwieniach, w snach spełniają się marzenia.

***

Na dobranoc przesyłam Ci buziaczków moc, na słodkie sny całuski trzy, i jeszcze dwa uściski, bo sen jest już bliski.

***

Kiedy wiatr mi w oczy wieje, kiedy słonko mocno grzeje, kiedy liście lecą z drzew, kiedy leci stado mew... Ja w tym czasie mocno śpię i o Tobie tylko śnię.

***

Gwiazdka na niebie, a księżyc w pełni, wypowiedz życzenie, to Ci się spełni. Śpij sobie smacznie, z uśmiechem na twarzy. Niech Ci się przyśni to, o czym marzysz.

***

Aniołku mój drogi, aniołku słodziutki, wskakuj szybciutko pod kocyk cieplutki. Nim księżyc zniknie a słonko błyśnie, mam cichą nadzieję, że Tobie się przyśnię.

***

Prosiłem anioła, żeby Cię w nocy pilnował. A on mi mówi, że anioł anioła pilnować nie musi.

***

Potrzebuję przytulanki, takiej, co będzie ze mną liczyć baranki. Mocno przytuli, do snu utuli. Poszepcze do uszka, będzie jak mięciutka poduszka a gdy wieczór nastanie powie... dobranoc kochanie.

***

W tym sms-ie zawarte są życzenia dobrej nocy i o smutkach zapomnienia. Niech Ci się przyśni osoba ukochana, o której myślisz od samego rana.

***

Dobranoc! Dobranoc! Dobranoc! Całusków sto na noc. By Cię do snu utuliły a rano obudziły.

***

Księżyc już wysoko lśni na niebie, ja kotku tak bardzo tęsknię do Ciebie. Nie mogę spać, bo przed oczami mam wciąż Twą twarz.

***

Kiedy śpisz sobie słodziutko, wkradam się w Twe sny cichutko. Tu pogłaskam, tam przytulę, byś śnił o mnie tylko czule.

***

Zobacz także: Znajdź swoje życiowe motto i wybierz najmądrzejszy cytat 

Krasnal mi mówił, że kładziesz się spać. Cóż... w prezencie mogę Ci dać? Chciałbym wyrazić przez tysiąc słów... Powiem tylko: kocham Cię, słodkich snów.

***

Malutka gwiazdka świeci na niebie, maluje oczy na ciemnym tle. Moje serduszko tęskni do Ciebie, i cicho szepce,że kocha Cię.

***

Już się zbliża ten czas, gdy sen dopada nas, gdy teraz rozłączeni nie możemy być przytuleni. W myślach się spotkamy i razem pokochamy.

***

Miłych snów kotkowi życzę. Ja spać nie mogę, bo myślę o Tobie. Gwiazdy pokarzą mi drogę, którą jutro zrobię. A Ty śnij i śpij, bo jutro będę przy Tobie i pocałuję Ciebie jak tylko mogę. Sen będzie miły, żeby romantyczne chwile Ci się przyśniły.

***

Księżyc uśmiech ma na buzi, ja się tulę do podusi. Ty też zamknij oczka swoje i będziemy spać we dwoje.

***

Przesyłam Ci na dobranoc trzy buziaki: jeden namiętny, bardzo pamiętny. Drugi gorący, bardzo tęskniący. Trzeci słodziutki i milutki, lepszy niż smak drogiej wódki.

***

Gdy się wtulisz w poduszeczkę, pomyśl o mnie choć troszeczkę! Ciemną nocą na paluszkach wkradnę się do Twego łóżka! Pocałunkiem Cię obudzę i zostanę tam na dłużej!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Czy lubisz wysyłać SMS-y?

Liczba głosów:

Szukasz idealnego filmu na romantyczny wieczór? Te pozycje zapewnią wam piękne przeżycia: