Zamknij

Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej – jak złożyć życzenia z okazji ukończenia studiów?

06.06.2021
Aktualizacja: 06.06.2021 20:13

Jak pogratulować absolwentowi obrony pracy magisterskiej i ukończenia studiów. Zainspiruj się naszymi propozycjami gratulacji z okazji obrony pracy magisterskiej.

Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej
fot. Shutterstock

Obrona pracy magisterskiej jest bardzo ważnym oraz stresującym wydarzeniem w życiu każdego studenta. To symboliczne zakończenie edukacji i wejście w prawdziwe dorosłe życie. Wiąże się z tym wiele emocji, a sama graduacja jest coraz częściej hucznie celebrowana podobnie jak w Stanach Zjednoczonych. Jak złożyć absolwentowi gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej? Oto nasze propozycje.

Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej – poważne

Ponieważ dla większości osób obrona pracy magisterskiej jest bardzo poważnym wydarzeniem, warto dostosować się do podniosłej atmosfery, która panuje tego dnia i złożyć absolwentowi poważne gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej. Co zatem powiedzieć komuś, kto właśnie z sukcesem ukończył studia? Oto nasze propozycje:

***

Serdeczne gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej! Cieszę się, że tak pięknym akcentem udało Ci się zakończyć te wszystkie lata nauki. Życzę Ci dalszych sukcesów zarówno w sferze naukowej jak i prywatnej.

***

Z okazji ukończenia studiów z tytułem magistra spieszymy z gratulacjami i najszczerszymi życzeniami znalezienia wymarzonej pracy w zawodzie, odnoszenia spektakularnych sukcesów za które będziesz sowicie wynagradzany.

***

Gratuluję uzyskania dyplomu będącego kluczem w postaci mgr przed nazwiskiem, który otwiera drzwi do kariery zawodowej. Życzę Ci abyś zawsze odczuwała radość z pracy którą wykonujesz i aby ta radość rosła zawsze, gdy będziesz oglądać swój wyciąg bankowy z przelewem wynagrodzenia.

***

Jesteśmy dumni z tego jak pniesz się po szczeblach edukacji. Cieszymy się razem z Tobą z otrzymanego tytułu doktora i chcemy abyś pamiętała, że z takim zapałem jaki miałaś w trakcie obrony możesz zdobywać każdy nawet najbardziej oblodzony zawodowy szczyt.

***

Gratulacje z okazji zdobycia tytułu magistra. Aby mgr przed nazwiskiem pozwoliło znaleźć pracę, do której będziesz przychodzić z uśmiechem,  pieniądze w niej zarobione dały możliwość realizacji pasji i marzeń.

***

Z okazji obronienia pracy magisterskiej życzę ci dużo satysfakcji z osiągniętego sukcesu. Miej w sobie dalej taką chęć do nauki i rozwijania się jak do tej pory! Sięgaj szczytów i osiągaj w życiu jak najwięcej!

***

Z okazji obrony pracy magisterskiej ogromne gratulacje i wyrazy szacunku. Życzę Ci, aby Twoja kariera rozwijała się równie szybko i sprawnie jak do tej pory oraz byś odnosił wiele wspaniałych sukcesów.

***

Serdeczne gratulacje z okazji obronienia pracy magisterskiej, życzę dalszych sukcesów w sferze edukacji i kształcenia oraz powodzenia w życiu prywatnym!

***

Z okazji obrony pracy magisterskiej składam życzenia, abyś potrafił cieszyć się sukcesami, umiał wyciągać wnioski z porażek. Życzę Ci szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów. Pamiętaj: "Każdego dnia możesz zrobić coś, aby zbliżyć się do swojego marzenia”.

***

Gratuluję obronienia pracy magisterskiej i zdania tego jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Niechaj trudy nauki zaowocują świetnie płatną pracą i realizacją wymarzonej kariery. Życzę Ci, żeby w dalszym życiu nie opuszczało Cię szczęście, a ten dzisiejszy udany start był zapowiedzią Twoich kolejnych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

***

Gratulujemy osiągnięcia świetnych wyników z egzaminów oraz obrony pracy magisterskiej i życzymy powodzenia w przyszłości oraz dalszych sukcesów na polu naukowym, zadowolenia z pracy zawodowej oraz spełnienia w życiu osobistym.

***

Niech tytuł, który uzyskałeś, przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji, zmotywuje do dalszego samorozwoju i zapewni wspaniałą przyszłość. Serdecznie gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: 5 najpiękniejszych wierszy o życiu, które skłonią Cię do refleksji

Gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej – śmieszne

Ukończenie studiów i obronę pracy magisterskiej można też potraktować na wesoło i złożyć śmieszne gratulacje z tej okazji. Z pewnością sprawdzą się one w przypadku kolegów czy też młodszych od nas członków rodziny. Jeśli nie możemy pogratulować absolwentowi osobiście, śmieszne gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej będą także doskonałe do wysłania smsem, mailem czy wpisania na kartkę z życzeniami. Oto kilka inspirujących propozycji:

***

Panie Magister! Teraz czas na wielką karierę w stolicy. Tylko strzeż się i niech nie wyrośnie z Ciebie wymuskany hipster! Niech doceniają Cię na każdym kroku Twojej nowej firmy wspólnicy, bo od dziś należą Ci się sukcesy w życiu i same zaszczyty. Karierę zrobisz błyskawiczną, tak Ci prorokuję. W końcu broniąc się, udowodniłeś, że masz potencjał niespożyty. Zatem jeszcze raz Ci serdecznie gratuluję!

***

Serdecznie Ci gratuluję,

ściskam i całuję.

Możesz być dumny

do samej trumny!

***

Gratulacje! Życzę Ci, żeby w dalszym życiu również nie opuszczało Cię szczęście – teraz będziesz potrzebował go jeszcze bardziej! ;)

Zobacz także: Cytaty o pracy, rozwoju zawodowym i motywacji.