Mężczyźni o tych imionach zaniedbują swoje partnerki. Nigdy nie mają dla nich czasu

05.12.2022 20:00

Właściciele tych imion spędzają większość życia w pracy. Nie potrafią zrozumieć, dlaczego ich partnerki mają o to pretensje.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, mają tendencję do ignorowania swoich partnerek. Niemal bez przerwy myślą o pracy, więc nawet nie dostrzegają, że w ich związku występują problemy.

Zobacz także: Chcieli nazwać córkę tym imieniem, ale nie uzyskali zgody. Teraz nie chcą ustąpić

Mężczyźni o tych imionach zaniedbują swoje partnerki. Nigdy nie mają dla nich czasu

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, często nie zwracają uwagi na uczucia partnerki. Uznają karierę za najważniejszy element swojego życia, więc koncentrują się na niej. Emocje niespecjalnie ich interesują. Wolą zaspokajać swoje ambicje.

Mężczyźni o tych imionach pracują niemal cały czas

Właściciele tych imion spędzają w pracy długie godziny i wcale nie interesują się swoim związkiem:

Jerzy

Twierdzi, że kobiety nie powinny mieć wstępu do męskiego świata. Zadaniem partnerki jest umilać ukochanemu czas, ale spotkania kilka razy w miesiącu zupełnie mu wystarczą. Nie rozumie, dlaczego miałby pragnąć więcej romantycznych wieczorów. Koledzy z pracy są dla niego równie ważni.

Wojciech

Jest tak ambitny, że nie potrafi znieść myśli o porażce. W wyobraźni cały czas rywalizuje ze swoimi kolegami i porównuje swoje zarobki z tym, ile pieniędzy zdobywają inni mężczyźni. Jeśli wypada gorzej, nie jest w stanie skoncentrować się na niczym innym. Dopóki nie udowodni w pracy, na co go stać, będzie ignorował ukochaną kobietę.

Grzegorz

Na początku relacji miłosnej może sprawiać wrażenie zaangażowanego w związek, jednak po pewnym czasie zupełnie się to zmienia. Szczególnie po ślubie Grzegorz ma tendencję do oddalania się od żony i spędzania wielu godzin w pracy. Nie lubi angażować się w wychowywanie dzieci ani zajmować się domem. Pod byle pretekstem ucieka więc do firmy, gdzie chętnie bierze nadgodziny.

Zobacz także: Te imiona sprawią, że dzieci wyrosną na niegrzeczne i złośliwe. Eksperci je odradzają

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?