Zamknij

Mężczyźni o tych imionach w grudniu postanowią się oświadczyć. Podejmą ważną decyzję

26.11.2022 10:00

Czekasz na oświadczyny partnera? Jeśli posiada jedno z imion znajdujących się na poniższej liście, są spore szanse na to, że niedługo porozmawia z tobą o wspólnej przyszłości.

Oświadczyny
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, w nadchodzącym czasie uświadomią sobie, że marzą o spędzeniu przyszłości w towarzystwie ukochanej kobiety. Zaczną coraz poważniej myśleć o małżeństwie. Mogą zebrać się na odwagę i zaproponować swojej partnerce ślub.

Zobacz także: Chcieli nazwać córkę tym imieniem, ale nie uzyskali zgody. Teraz nie chcą ustąpić

Mężczyźni o tych imionach w grudniu postanowią się oświadczyć

Mężczyźni, którzy noszą te imiona, w ciągu kilku ostatnich miesięcy nie umieli dokonywać wyborów uczuciowych. Za każdym razem, gdy im się wydawało, że podjęli decyzję, byli zmuszeni zmienić zdanie. Jednak nadchodzące tygodnie sprawią, że nareszcie zrozumieją, na czym najbardziej im zależy. Wielu z nich właśnie teraz postanowi kupić pierścionek zaręczynowy. 

Mężczyźni o tych imionach podejmą teraz ważną decyzję w sprawach miłosnych

Właściciele tych imion niedługo mogą się oświadczyć swojej ukochanej:

Kacper

Na samą myśl o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia poczuje ciepło w sercu. Uświadomi sobie, że jest szczęśliwy ze swoją ukochaną i marzy o tym, by spędzić z nią resztę życia. Może zaplanować oświadczyny na 24 grudnia - podaruje ukochanej pierścionek w ramach prezentu pod choinkę.

Artur

Wieczory spędzone z partnerką będą w jego odczuciu tak udane, że zacznie marzyć o tym, by codziennie budzić się u jej boku. Przeprowadzi z nią poważną rozmowę na temat przyszłości - jeśli uzna jej odpowiedzi za zadowalające, nie będzie się już dłużej zastanawiał nad tym, co powinien zrobić. Zaproponuje jej małżeństwo i nigdy nie będzie żałował tej decyzji.

Jakub

Przez cały miesiąc będzie miał wątpliwości w sprawie tego, jak wyobraża sobie dalsze lata swojego życia. Podczas nocy sylwestrowej zrozumie, że partnerka jest dla niego najważniejsza. Oświadczy się jej zupełnie spontanicznie, jednak potraktuje tę propozycję poważnie. Odtąd będzie się czuł bardzo szczęśliwy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?