Mężczyźni o tych imionach porzucają kobiety bez wyjaśnienia. Mogą zniknąć z dnia na dzień

08.12.2022 20:00

Właściciele tych imion mają tendencję do wymykania się ze swoich miłosnych relacji. Zjawisko ghostingu jest im bardzo dobrze znane.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Ghosting to niebezpieczny trend randkowy. Mówimy o nim wtedy, gdy jedna ze stron w relacji nagle znika bez żadnego wytłumaczenia. Ta brutalna forma zrywania znajomości występuje w społeczeństwie coraz częściej. Mężczyźni, którzy noszą te imiona, chętnie z niej korzystają.

Zobacz także: Chcieli nazwać córkę tym imieniem, ale nie uzyskali zgody. Teraz nie chcą ustąpić

Mężczyźni o tych imionach porzucają kobiety wyjaśnienia

Mężczyźni, którzy posiadają te imiona, wykazują się tendencją do nagłego urywania kontaktu w relacjach miłosnych z kobietami. Wynika to z tego, że żaden z nich nie potrafi otwarcie mówić o swoich uczuciach. Mają obawę, że gdyby spróbowali wyjaśnić partnerce powód swojego odejścia, zraniliby ją tym o wiele bardziej.

Mężczyźni o tych imionach mogą zniknąć z dnia na dzień

Właściciele tych imion nie umieją zerwać z kobietą w taki sposób, by jej nie skrzywdzić:

Wiktor

Wystarczy, że zauważy w swojej potencjalnej wybrance choć jedną wadę, a zaczyna mieć wątpliwości w sprawie przyszłości relacji. Nawet jeśli dotąd był zauroczony, może nagle zmienić zdanie. Wycofuje się wtedy z relacji, choć bardzo dobrze wie, że jego postępowanie jest irracjonalne. Woli się z niego nie tłumaczyć.

Mariusz

Postanawia zerwać związek z kobietą za każdym razem, gdy czuje, że popełnił spory błąd. Jest wtedy zawstydzony i nie wyobraża sobie, że miałby przepraszać swoją wybrankę albo wyjaśniać jej swoje postępowanie. Woli zerwać z nią kontakt raz na zawsze, by tego uniknąć. Jego zdaniem relacji nie da się już uratować.

Igor

Jednego dnia może być zapatrzony w swoją ukochaną, a drugiego pomyśleć o kimś innym i... odejść. Niewiele trzeba, by dał się skusić innej kobiecie. Uważa jednak, że dopóki nie jest z kimś w związku, ma pełne prawo tak postępować. Często wraca po kilku tygodniach jak gdyby nigdy nic.

Zobacz także: Te imiona sprawią, że dzieci wyrosną na niegrzeczne i złośliwe. Eksperci je odradzają

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?