Kobiety o tych imionach będą miały w tym roku szczęście w miłości. Mogą spotkać swoją drugą połówkę 

02.01.2023 15:23

Te imiona w 2023 roku będą gwarantowały szczęście w miłości. Sprawdź, czy twoje jest na liście.

Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach w 2023 roku będą działać na mężczyzn jak magnes. Ich naturalny urok oczaruje każdego. Przedstawiciele płci przeciwnej zaczną nieustannie je adorować, dzięki czemu zyskają szansę, by wybrać spośród nich wartościowego partnera.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach porzucają kobiety bez wyjaśnienia. Mogą zniknąć z dnia na dzień

Kobiety o tych imionach będą miały w tym roku szczęście w miłości

Wróżka Ines zdradziła w rozmowie z Radiem ZET, które imiona kobiece będą teraz przynosić szczęście w sprawach miłosnych. Ich właścicielki poczują się dzięki nim atrakcyjniejsze i nabiorą pewności siebie. Jeśli ich marzeniem jest znalezienie ukochanego, w 2023 roku uda im się go spotkać.

Kobiety o tych imionach mogą teraz spotkać swoją drugą połówkę

Właścicielki tych imion w 2023 roku będą miały największe powodzenie u mężczyzn:

Marta

Już w styczniu zauważy, że w jej otoczeniu jest wielu cichych wielbicieli, którzy marzą o nawiązaniu romantycznej więzi. Jednak największe wrażenie zrobi na niej mężczyzna, który zacznie otwarcie okazywać jej swoje względy. Pewnego dnia zdecyduje się na wielki gest, czym podbije jej serce. Mogą to być piękne oświadczyny.

Patrycja

Chociaż w ubiegłym roku nie udało jej się nawiązać zbyt wielu interesujących relacji, w nadchodzącym czasie się to zmieni. Szczególnie wiosną doświadczy wielu niezapomnianych chwil. W jej życiu pojawi się tak wielu adoratorów, że trudno będzie jej wybrać jednego z nich. Intuicja podpowie jednak, co powinna zrobić.

Wiktoria

Brzmienie jej imienia będzie teraz wywoływać same dobre skojarzenia u płci przeciwnej. Mężczyźni zaczną dostrzegać jej zalety i zapragną postarać się o jej miłość. Kiedy postanowi dać szansę jednemu z nich, nie pożałuje swojej decyzji. Ukochany będzie traktował ją z szacunkiem, a także pozostanie jej wierny.

Zobacz także: Te imiona sprawią, że dzieci wyrosną na niegrzeczne i złośliwe. Eksperci je odradzają

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?