Zamknij

Kobiety o tych imionach będą miały teraz pecha w miłości. Zostawi je ukochany mężczyzna

22.11.2022 20:00

Kobiety, które noszą te imiona, w najbliższym czasie mogą bardzo się rozczarować. Ich wymarzony partner postanowi zakończyć znajomość.

Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie powinny zbytnio się przywiązywać do męskich obietnic. W najbliższych dniach zostaną one bowiem złamane.

Zobacz także: Chcieli nazwać córkę tym imieniem, ale nie uzyskali zgody. Teraz nie chcą ustąpić

Kobiety o tych imionach będą miały teraz pecha w miłości

Kobiety, które posiadają te imiona, w ostatnich dniach listopada 2022 roku doświadczą bolesnego rozstania. Mężczyzna, z którym chciały iść przez życie, postanowi zerwać z nimi relację. Wybierze najprawdopodobniej kogoś innego - kobietę, w której jest naprawdę zakochany.

Kobiety o tych imionach stracą teraz ukochanego mężczyznę

Właścicielki tych imion czeka zerwanie z partnerem:

Natalia

Nie powinna dłużej się łudzić, że uda jej się zatrzymać przy sobie kochanka. Jego stosunek do relacji z nią nigdy nie był poważny, nawet jeśli obiecywał wcześniej co innego. Czas uwolnić się z tego toksycznego układu, zanim komuś stanie się krzywda.

Karolina

Powinna już zapomnieć o relacji, która od dłuższego czasu przynosi jej same rozczarowania. Jeśli od dawna nie uśmiechała się z powodu swojego mężczyzny, ma prawo czuć się zaniedbywana. W najbliższych dniach może się okazać, że wiele tygodni temu postanowił rozpieszczać inną kobietę.

Maja

W tym tygodniu uświadomi sobie, że jej ukochany coraz rzadziej odpisuje na wiadomości. Nie będzie w stanie go zmusić do złożenia wyjaśnień w tej sprawie - może się wydawać nieobecny albo zirytowany. Cały czas będzie bowiem uciekał myślami do innej kobiety. W weekend dojdzie do wniosku, że pragnie być właśnie z nią.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?