Zamknij

Żony o tych imionach są zimne i nieczułe. Zaniedbują swoich mężów

28.04.2022 15:11
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, nie są dobrymi żonami. Ich mężowie czują się nieszczęśliwi i często fantazjują o rozstaniu.

Właścicielki tych imion są do tego stopnia skupione na sobie i swojej karierze, że zupełnie zapominają o ukochanym. Gdy wychodzą za mąż, niemal wcale nie interesują się życiem partnera. Sprawiają, że czuje się opuszczony i zaniedbany.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Żony o tych imionach są zimne i nieczułe

Kobiety, które posiadają te imiona, ignorują potrzeby swojego ukochanego. Każdego dnia myślą głównie o pracy i własnych zainteresowaniach, więc nie starcza im czasu, by zwrócić uwagę na jego samopoczucie. Traktują go jak kolegę i z biegiem lat są coraz mniej zaangażowane w tworzenie wspólnej przyszłości.

Żony o tych imionach zaniedbują swoich mężów

Właścicielki tych imion myślą tylko o sobie:

Malwina

Jej umysł krąży wokół tego, co daje jej siłę do życia. Nieustannie fantazjuje o rozwoju kariery, a także zajęciach związanych z jej największą pasją. Cały czas koncentruje się na własnej satysfakcji i układa plany pod kątem tego, czym sama chce się zajmować. Nigdy nie pyta męża, czy pasują one do jego grafiku.

Sara

Im dłużej jest mężatką, tym mniejszą ma ochotę na okazywanie czułości swojemu ukochanemu. Przestaje jej zależeć na jego bliskości, bo cały czas myśli tylko o obowiązkach i zamartwia się o przyszłość. Z biegiem lat nabiera przekonania, że wspólne życie jest męczące i o wiele lepiej by się czuła sama. Nie mówi o tym mężowi, jednak często daje mu to do zrozumienia.
 

Wiktoria

Chociaż nigdy by się do tego nie przyznała, po kilku latach małżeństwa zaczyna widzieć w swoim mężu kogoś, kto chce ją kontrolować. Ma wrażenie, że ciągle musi mu opowiadać o wszystkim, co robi. Z tego powodu coraz częściej fantazjuje o wyrwaniu się na wolność - nawet jeśli miałoby to oznaczać spędzanie czasu z koleżanką albo w pracy. Nie zauważa jednak, że zachowując się w taki sposób, sprawia przykrość swojemu partnerowi.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?