Zamknij

Żony o tych imionach są kapryśne i niczym się nie przejmują. Przypominają małe dziewczynki

30.03.2022 14:13
Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, nie są odpowiedzialnymi żonami. Ich mężowie często czują się zmęczeni tym, jak się zachowują.

Właścicielki tych imion w małżeństwie zachowują się tak, jakby wymagały nieustannej opieki. Roztkliwiają się nad sobą po to, by mężczyźni musieli cały czas się o nie troszczyć.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Żony o tych imionach są kapryśne i niczym się nie przejmują

Kobiety, które noszą te imiona, są wymagającymi i kapryśnymi żonami. Stawiają swoje potrzeby nad oczekiwaniami partnera i często wymagają od niego poświęceń. Udają, że bez niego z niczym by sobie nie poradziły. Chcą, by niemal bez przerwy myślał o tym, jak je uszczęśliwić.

Żony o tych imionach przypominają małe dziewczynki

Właścicielki tych imion mają tendencję do dziecinnych zachowań:

Karina

Pragnie, by partner przejął za nią odpowiedzialność i pokierował jej życiem. Często specjalnie popełnia błędy na jego oczach, by wziął sprawy w swoje ręce. Po ślubie w wielu sytuacjach udaje bezradną, bo wie, że jej mężczyzna w ten sposób przejmie na siebie nielubiane przez nią obowiązki.

Natalia

Przez większość życia wybiera sobie starszych partnerów. Jeśli jeden z nich zostaje jej mężem, zaczyna go traktować jak swojego służącego. Zaczyna imprezować ze znajomymi, a jego zostawia w domu z listą obowiązków, które musi spełnić.

Wiktoria

Jej zmienne nastroje potrafią niejednego doprowadzić do szału. Mąż nie potrafi nadążyć za tymi emocjonalnymi wahaniami, więc z biegiem czasu po prostu przestaje się nimi przejmować. Kiedy Wiktoria odkrywa, że partner nawet jej nie słucha, zaczyna nieustannie na niego krzyczeć.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?