Zamknij

Żony o tych imionach najczęściej wywołują awantury. W ich domu ciągle słychać krzyki

05.01.2022 13:00
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które noszą te imiona, nie sprawdzają się w roli żon. Wprowadzają w domu konfliktową atmosferę, przez co trudno z nimi wytrzymać.

Kobiety noszące te imiona nie potrafią docenić domowej, rodzinnej atmosfery. Łatwo się denerwują i krzyczą na swoich bliskich, czym psują im niemal każdy dzień.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Żony o tych imionach najczęściej wywołują awantury

Kobiety, które posiadają te imiona, nie należą do żon ceniących sobie spokój i harmonię w domu. Wprowadzają nerwową atmosferę, nieustannie strofując męża i dzieci. Bez przerwy mają o coś pretensje i rzadko się uśmiechają. Trudno z nimi żyć, bo ich zachowanie jest toksyczne.

Żony, które noszą te imiona, często kłócą się z mężem i dziećmi

Właścicielki tych imion codziennie krzyczą na swoich bliskich:

Jagoda

Jest do tego stopnia przewrażliwiona na własnym punkcie, że wszystko bierze do siebie. Za każdym razem, gdy w domu wydarzy się coś złego, jest głęboko przekonana, że to mąż zrobił jej na złość. Obwinia go o wszystko, a jeśli ma syna lub córkę, często przy tym dramatyzuje, zmuszając dziecko do zajęcia jednej ze stron.

Elżbieta

Wiele wymaga od swoich najbliższych, ale nigdy nie jest z nich zadowolona. Rzadko docenia ich starania, bo skupia się na wyszukiwaniu ich wad i słabości. Ilekroć zobaczy jakieś niedociągnięcia, wytyka im to. Jest bezwzględna, gdy krytykuje pozostałych domowników, ale nie pozwala nikomu odpowiadać tym samym. Mąż uważa ją za despotkę i męczy się w jej towarzystwie.

Agnieszka

Kiedy ma gorszy nastrój, staje się niemiła dla męża i dzieci. Na pytania i zaczepki odpowiada w nieprzyjemny sposób, szukając pretekstu do awantury. Często wyładowuje negatywne emocje na swoich bliskich, a potem zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Nie przeprasza za swoje zachowanie. Tłumaczy jedynie, że jest nerwowa z natury i wszyscy powinni jej to wybaczyć.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?