Zamknij

Teściowe o tych imionach są najbardziej wścibskie. Chcą znać wszystkie tajemnice synowej

08.04.2022 15:20
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, kiepsko sprawdzają się w roli teściowych. Na każdym kroku utrudniają życie swoim bliskim.

Teściowe o tych imionach chcą kontrolować życie swojego syna i jego małżonki. Uważają, że mają prawo ich pouczać i otwarcie krytykować ich postępowanie. Są skłonne zrobić wszystko, by poznać ich najskrytsze sekrety.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Teściowe o tych imionach są najbardziej wścibskie

Właścicielki tych imion nie są lubiane przez żonę swojego syna. Uważają się za kogoś lepszego od niej i pragną mieć kontrolę nad każdym aspektem jej życia. Skrycie podejrzewają, że jeśli nie będą jej bez przerwy pilnować, na pewno popełni ogromny błąd. W tym celu naruszają granice jej prywatności i twierdzą, że robią to w dobrej wierze.

Teściowe o tych imionach chcą znać wszystkie tajemnice synowej

Właścicielki tych imion są najgorszymi teściowymi:

Wiesława

Podczas wszystkich spotkań z synem i jego ukochaną zadaje same niewłaściwe pytania. Nigdy nie potrafi wyczuć, gdzie jest granica między byciem wścibską i okazywaniem życzliwego zainteresowania. Uważa, że skoro martwi się o dobro bliskich, ma prawo o wszystkim wiedzieć.

Klara

Wykorzystuje wszystkich członków rodziny do gromadzenia informacji na temat małżeństwa jej syna. Angażuje sąsiadki, by nieustannie obserwowały poczynania jego żony. Przez wiele lat ma problemy z tym, by jej zaufać, więc chce znać wszystkie plotki.

Iwona

Na każdym kroku wtrąca się w życie swoich dzieci i ich partnerów. Ma tendencję do organizowania im życia i sądzi, że zawsze wie wszystko najlepiej. Kiedy jej synowa rodzi swoje pierwsze dziecko, musi cały czas słuchać jej rad. Jest testowana na każdym kroku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?