Zamknij

Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie?

19.01.2021 09:20

Nie wiesz, jak nazwać swoje dziecko? Ta lista może ci pomóc w podjęciu decyzji.

Mały chłopiec
fot. Shutterstock

Rodzice często zastanawiają się, jak zadbać o przyszłość swojej pociechy. Chcą zapewnić dziecku bezpieczeństwo i planują jego edukację. Wydaje się jednak, że są sprawy, na które nie mają wpływu - np. to, czy syn lub córka będzie wieść szczęśliwe życie. Nic bardziej mylnego! Według psychologów istnieją imiona, które przynoszą szczęście swoim właścicielom i chronią ich przed negatywnym wpływem ze świata zewnętrznego.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najmądrzejsze. Sprawdź, które znalazły się na liście

Imiona, które przynoszą szczęście

Jakie imię nadać chłopcu albo dziewczynce? Wybierz jedno z tych, które znajdują się na liście poniżej:

Mikołaj

Osoby o tym imieniu nigdy nie tracą pozytywnego nastawienia i wiary w siebie. Mikołaj zawsze jest uśmiechnięty, nie przejmuje się niepowodzeniami i potrafi docenić wszystko, co posiada. To sprawia, że spełnia swoje marzenia niemal bez wysiłku.

Krzysztof

Imię Krzysztof zapewnia właścicielowi dobre zdrowie i szczęście rodzinne. Chłopcy o tym imieniu wyrastają na spełnionych mężów i ojców. Trafiają na odpowiednie partnerki, z którymi udaje im się stworzyć ciepły i bezpieczny dom. Krzysztof często bierze ślub przed 30. rokiem życia.

Joanna

Właścicielce tego imienia jakimś cudem udaje się uniknąć wszelkich przeszkód. Wymyka się nieszczęściu, nawet jeśli spotyka ono wszystkich w jej otoczeniu. Joanny zawsze zdobywają to, czego chcą, bo są chronione przed złymi wpływami z zewnątrz.

Beata

Beata jest bardzo życzliwą osobą i to samo spotyka ją ze strony innych ludzi. Osoba o tym imieniu zawsze może liczyć na pomoc, kiedy jest w potrzebie. Ma prawdziwych przyjaciół i kochającą rodzinę, a w pracy trafia na uczciwych współpracowników.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najbardziej lubiane. Jak nazwać dziecko, by miało wielu przyjaciół?

Niewiele osób zdobywa w tym quizie maksymalną ilość punktów. Sprawdź, czy sobie poradzisz:

loader
Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy jesteś gotowy, aby wziąć udział w programie "Jeden z dziesięciu". Powodzenia

Kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Botanika. Czy owocnik trufli rośnie pod ziemią?