Zamknij

Przyjaciele o tych imionach udzielają błędnych rad. Lepiej się z nimi nie konsultować

13.04.2022 15:20
Kobieta
fot. Shutterstock

Przyjaciele, którzy noszą te imiona, często żałują rad udzielonych najbliższym. Chociaż mają dobre intencje, przyczyniają się do wielu problemów.

Osoby o tych imionach chcą być jak najlepszymi przyjaciółmi, ale nie zawsze potrafią udzielić swoim bliskim odpowiednich wskazówek. Często mylą się w sprawie tego, co byłoby dla nich dobre.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach udzielają błędnych rad

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, często zachęcają swoich bliskich do tego, by postępowali w niemądry sposób. Choć wydaje im się, że mają rację, w rzeczywistości niemal cały czas się mylą.

Przyjaciele o tych imionach rzadko miewają rację

Osoby o tych imionach często namawiają bliskich do tego, by postępowali w nieodpowiedni sposób:

Patrycja

Ukrywa przed swoimi przyjaciółmi, że jest zazdrosna o ich sukcesy. Może podpowiadać im, by z czegoś zrezygnowali, nawet jeśli doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo im to służy. Po prostu nie chce, by innym wiodło się lepiej od niej.

Joanna

Zawsze oskarża nieodpowiednią osobę w towarzystwie. Kiedy tylko pojawi się jakiś problem, bezpodstawnie obwinia za to kogoś, kogo nie lubi. Stara się wtedy przekonać wszystkich do tego, by zaczęli myśleć w ten sam sposób. Jej intrygi prowadzą do wielu konfliktów.

Mariusz

Usprawiedliwia każdego, nawet jeśli bezwzględnie zasługuje na krytykę. Namawia swoich przyjaciół, by dawali innym drugą szansę, chociaż jest niemal oczywiste, że popełnią ten sam błąd. Jego bliscy zachowują się naiwnie, gdy podążają za wskazówkami, których udziela.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?