Zamknij

Przyjaciele o tych imionach to najwięksi tchórze. Nie dotrzymują obietnic i uciekają przed odpowiedzialnością

22.03.2022 13:14
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni o tych imionach chcą sprawiać wrażenie godnych zaufania, jednak w rzeczywistości często rozczarowują swoich bliskich. Brakuje im cywilnej odwagi, przez co zachowują się nie w porządku.

Przyjaciele o tych imionach wiele mówią, ale rzadko potwierdzają swoje słowa czynami. Ich zapowiedzi nie znajdują odbicia w rzeczywistości. Lepiej nie brać ich obietnic na poważnie.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach to najwięksi tchórze

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, często mówią ludziom to, co chcieliby usłyszeć. Dobrze wiedzą, jak manipulować innymi. Najczęściej jednak unikają odpowiedzialności za własne słowa - obracają wszystko w żart i wmawiają znajomym, że są przewrażliwieni.

Przyjaciele o tych imionach nie dotrzymują obietnic i uciekają przed odpowiedzialnością

Osoby o tych imionach nie są najlepszymi przyjaciółmi:

Iza

Zasypuje ludzi wyznaniami dotyczącymi swojego przywiązania tylko po to, by namieszać im w głowie. Udaje, że chce przyjaźnić się z nimi na zawsze, bo w ten sposób skłania ich do wyrażania uczuć i obdarzenia jej zaufaniem. Jednak później szybko się okazuje, że straciła zainteresowanie znajomością - zdobyła informacje, na których jej zależało, więc mogła już odejść.

Klaudia

Daje swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, po czym gwałtownie je burzy. Przepada za dramatycznymi sytuacjami, więc chętnie zachowuje się tak, jakby zrywała znajomość na zawsze. Może usunąć kogoś ze znajomych na portalu społecznościowym albo zablokować jego profil, by nie musieć rozmawiać z nim otwarcie na temat tego, co zrobiła.

Robert

Aby zyskać czyjąś sympatię, często oferuje swoją pomoc i wsparcie w codziennych sprawach. Kiedy jednak ktoś naprawdę ma problem, unika tej osoby jak ognia i wymyśla coraz to nowe wymówki, by się z nią nie spotykać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?