Zamknij

Przyjaciele o tych imionach pojawiają się i znikają. Nie zawsze można na nich liczyć

05.05.2022 14:23

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, odzywają się do swoich bliskich tylko sporadycznie. Mogą zniknąć na wiele tygodni, a potem wrócić jak gdyby nigdy nic.

Kobieta
fot. Shutterstock

Mężczyźni i kobiety o tych imionach mają tendencję do nawiązywania wielu znajomości. Ich więzi z innymi nie są zbyt głębokie. Uważają, że wcale nie potrzebują mieć kogoś bliskiego przez cały czas.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach pojawiają się i znikają

Bliscy o tych imionach są zawsze mili i uśmiechnięci, ale zdarza im się znikać na długie miesiące. Nie robią z tego wielkiej sprawy - według nich wystarczy spotykać się z innymi średnio raz na pół roku, a w wolnym czasie poświęcać się swoim pasjom i rozwojowi kariery. Z natury są samotnikami, więc potrzebują spędzać wiele wieczorów bez towarzystwa.

Przyjaciele o tych imionach często zrywają kontakt

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, lubią samotność:

Jagoda

Gdyby ktoś zapytał ją o definicję idealnego wieczoru, odpowiedziałaby, że byłoby nim wylegiwanie się na kanapie z dobrą książką albo ciekawym serialem w tle. Podczas weekendów najchętniej przechadza się na łonie natury i rozmyśla albo słucha muzyki. Jest introwertyczką, a spotkania z ludźmi pozbawiają ją energii. Wybiera więc tylko takie osoby, których towarzystwo uważa za wyjątkowe.

Agnieszka

Z natury jest nieufna, więc żałuje zwierzeń i za każdym razem sobie obiecuje, że nigdy więcej nie zdradzi nikomu intymnych szczegółów ze swojego życia. Często po spotkaniu z bliską osobą na jakiś czas znika, jakby chciała, by jej sekret został zapomniany. Odzywa się dopiero po wielu miesiącach, a jeśli jest zapytana o tajemnicę, którą kiedyś komuś zdradziła, twierdzi, że nigdy o niej nie opowiadała.

Kacper

Przez większość czasu myśli o pracy. Choć zapewnia, że to w jego życiu chwilowe, poświęca swojej karierze także wszystkie wieczory. Z pełnym zaangażowaniem pracuje nad każdym projektem i z tego powodu nie zauważa, że w ogóle nie widuje się z przyjaciółmi. Kiedy wreszcie do nich dzwoni, opowiada tylko o swoim życiu zawodowym.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?