Zamknij

Przyjaciele o tych imionach nie wspierają kariery bliskich. Skrycie życzą im porażki

11.05.2022 14:58

Bliscy o tych imionach nie cieszą się sukcesami przyjaciół. Obserwują ich karierę z zazdrością i czekają na kolejne potknięcia.

Mężczyzna i kobieta
fot. Shutterstock

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, w tajemnicy przed swoimi bliskimi zazdroszczą im sukcesów. Każdą ze swoich relacji postrzegają jak rywalizację.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach nie wspierają kariery bliskich

Kobiety i mężczyźni o tych imionach nie należą do wspierających przyjaciół. Udają życzliwych, ale w rzeczywistości cały czas porównują się ze swoimi bliskimi. Chcą być we wszystkim lepsi, więc denerwują się, gdy im się to nie udaje. Gdy tracą panowanie nad sobą, wypowiadają bardzo przykre słowa.

Przyjaciele o tych imionach skrycie życzą bliskim porażki

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, zazdroszczą bliskim sukcesów:

Dorota

Udaje, że martwi się o dobro swoich przyjaciół. Często dopytuje, czy denerwują się przed ważnymi wystąpieniami w pracy albo egzaminami na kursach szkoleniowych. Nie robi tego wcale po to, by ich wspierać - zamiast tego ma nadzieję, że poruszając ten temat doprowadzi do tego, że stracą wiarę w siebie.

Justyna
 

Niemal każdego dnia stara się komuś pomóc, ale robi to tylko po to, by później móc wytknąć mu jego niewdzięczność. Poświęca się dla innych, bo chce być zauważona. Kiedy znajomi nie okazują jej takiego wsparcia, jakiego oczekiwała, jest rozżalona. W głębi duszy często ma nadzieję, że ktoś postanowi zadbać o jej karierę, rezygnując z własnych planów - np. odda jej swoje wymarzone stanowisko.
 

Artur

Chce uważać się za lepszego od innych, więc nie jest zadowolony, gdy jego znajomi odnoszą sukcesy. Woli ich pouczać i pokazywać im na każdym kroku, że sam mógłby zostać ich szefem. Jeśli nie ma nikogo, z kim mógłby w ten sposób porozmawiać, czuje się sfrustrowany.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?