Zamknij

Przyjaciele o tych imionach nie potrafią przyjmować krytyki. Łatwo się obrażają

07.06.2022 15:13

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, szybko wpadają w złość, gdy słyszą słowa krytyki. Lepiej nie mówić z nimi o ich wadach, bo i tak niczego w sobie nie zmienią.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni o tych imionach są przewrażliwieni na własnym punkcie. Źle znoszą jakiekolwiek krytyczne uwagi na swój temat. Nie potrafią uwierzyć, że ktoś dzieli się nimi z troski - zawsze podejrzewają innych o negatywne intencje.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach nie potrafią przyjmować krytyki

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, reagują na krytykę w przesadny sposób. Zamiast potraktować ją z dystansem i uznać za powód do refleksji nad sobą, wolą skupić się na emocjach. Ktokolwiek postanawia zwrócić im na coś uwagę, później tego żałuje.

Przyjaciele o tych imionach łatwo się obrażają

Właściciele tych imion są nadwrażliwymi przyjaciółmi:

Bogna

Ilekroć ktoś mówi jej, że mogłaby zmienić daną cechę swojego charakteru, przez kilka następnych dni obsesyjnie odtwarza sobie w głowie jego wypowiedź. Przyjmuje te słowa głęboko do siebie, jednak wcale nie po to, by się nad sobą zastanowić. Zamiast tego pielęgnuje w sobie żal wobec osoby, która ją zraniła.

Wioletta
 

Nie umie przyjmować krytyki, bo dopowiada sobie jej treść. Kiedy słyszy uwagę na konkretny temat, przypomina sobie o wszystkich kompleksach, jakie posiada. Potrafi wmówić sobie, że ktoś wytknął jej daną wadę, choć nie wspomniał o niej ani słowem.
 

Igor

Krytyczne wypowiedzi ze strony znajomych traktuje jak usprawiedliwienie dla swojej tendencji do użalania się nad sobą. Jest mu przykro, więc pozwala sobie pogrążyć się w smutku i odpuścić wszystkie wcześniejsze starania. Wcale nie bierze odpowiedzialności za tę decyzję. Według niego to przyjaciele są winni temu, że popadł w marazm.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?