Zamknij

Przyjaciele o tych imionach lubią się kłócić. Wywołują sprzeczki bez powodu

28.04.2022 13:58
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, czerpią przyjemność ze słownych przepychanek. Osoby o wysokiej wrażliwości nie powinny się z nimi zadawać, jeśli nie chcą zostać zranione.

Mężczyźni i kobiety o tych imionach lubią wyśmiewać swoich przyjaciół. Wytykają im wady i pomyłki, często nie przebierając w słowach. Aby z nimi wytrzymać, trzeba wykazać się dużą odpornością.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach lubią się kłócić

Bliscy o tych imionach mają tendencję do prowokowania znajomych. Rzucają złośliwe komentarze i drażnią innych swoim zachowaniem. Nie widzą w tym niczego złego, bo według nich są to jedynie niewinne żarty. Jednak w rzeczywistości często zdarza im się przekraczać granice i doprowadzać innych do szału.

Przyjaciele o tych imionach wywołują sprzeczki bez powodu

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, często testują cierpliwość swoich znajomych:

Iza

Lubi żartobliwie przypominać koleżankom o tym, jakie mają wady. Bywa zazdrosna o ich osiągnięcia i nie chce wypadać na ich tle gorzej, więc na każdym kroku zwraca uwagę na to, że one także mają wiele słabości. Jest jednak przewrażliwiona na punkcie żartów na swój temat.

Michał
 

Często prowokuje sprzeczki, bo lubi stawiać na swoim. Dzięki codziennym wygranym w sporach nie traci pewności siebie. Pragnie w ten sposób przekazać całemu światu sygnał, że nie boi się konfrontacji i jest w stanie pokonać każdego.
 

Cezary

Ma tendencję do przesadnego przejmowania się tym, co myślą o nim inni. Aby to ukryć, stara się cały czas opowiadać dowcipy na temat swoich znajomych. Liczy na to, że pozbawi ich w ten sposób odwagi do tego, by to oni żartowali z niego.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?