Zamknij

Przyjaciele o tych imionach lubią bawić się czyimś kosztem. Są pozbawieni empatii

29.06.2022 13:59

Właściciele tych imion mają niezły ubaw, gdy ich bliscy muszą się mierzyć z problemami. Zamiast im wtedy pomóc, z satysfakcją przyglądają się ich zmaganiom.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni o tych imionach nie są najlepszymi przyjaciółmi. Są zadowoleni, gdy mogą obserwować swoich bliskich w kłopocie.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach lubią bawić się czyimś kosztem

Osoby o tych imionach rzadko udzielają wsparcia swoim znajomym. Odczuwają sporą satysfakcję, gdy widzą, że komuś układa się gorzej od nich. Z tego powodu nie czują potrzeby, by im pomagać, gdy mają z czymś problem.

Przyjaciele o tych imionach są pozbawieni empatii

Właściciele tych imion cieszą się z czyjegoś niepowodzenia:

Patrycja

Codziennie boi się, że zostanie w życiu sama. Nawet jeśli ma partnera, na każdym kroku stara się być czujna i sprawdza, czy nie nawiązał z nikim romansu. Ta niepewność ją wykańcza, więc zawsze z zadowoleniem przyjmuje wieści o cudzych problemach uczuciowych. Dzięki nim nabiera przekonania, że jest w lepszej sytuacji.

Jagoda

Często odnosi sukcesy zawodowe. Nie przynoszą jej one jednak żadnej satysfakcji, dopóki się nimi nie pochwali. Najczęściej opowiada o nich osobom, dla których takie osiągnięcia są czymś niemożliwym. Za każdym razem, kiedy coś im nie wychodzi, daje im wykłady o tym, jak zrobić karierę.

Wiktor

Odczuwa zadowolenie, gdy ktokolwiek jest w gorszej sytuacji od niego. W takiej sytuacji nabiera przekonania na temat swojej wyższości. W głębi duszy czuje, że jest mądrzejszy od osób, którymi się otacza, więc chętnie zbiera na to dowody.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?