Zamknij

Przyjaciele o tych imionach często udają, że nie mają pieniędzy. Nie chcą za siebie płacić

26.04.2022 15:16
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby, które posiadają te imiona, mają tendencję do wykorzystywania swoich bliskich pod względem finansowym. Często wykręcają się od płacenia rachunków.

Kobiety i mężczyźni o tych imionach oczekują od swoich przyjaciół, że regularnie będą im coś fundować. Starają się zaoszczędzić na każdym wyjściu na miasto. Liczą na to, że ich znajomi sami się o nich zatroszczą.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach często udają, że nie mają pieniędzy

Przyjaciele o tych imionach na każdym spotkaniu dają do zrozumienia, że mają problemy finansowe i nie stać ich na opłacenie rachunku. Opowiadają o swoich problemach w pracy albo niespodziewanych wydatkach, które ledwo pokrywa ich mizerna pensja. W rzeczywistości mogą jednak całkiem sporo zarabiać - chcą jedynie zaoszczędzić.

Przyjaciele o tych imionach nie chcą za siebie płacić

Osoby o tych imionach mają przysłowiowego węża w kieszeni:

Kacper

Opanował do mistrzostwa snucie opowieści na temat swoich zawodowych planów. Twierdzi, że poświęca się dla kariery - uczestniczy w kursach i szkoleniach, ale na efekty w postaci podwyżki będzie jeszcze musiał zaczekać. Narzeka na trudności finansowe, zachowując się tak, jakby robił dobrą minę do złej gry. W głębi duszy jest jednak zadowolony, że udało mu się nakłonić kogoś do opłacenia rachunku.

Aleksandra
 

Uwielbia otrzymywać prezenty i być rozpieszczana przez przyjaciół. Sama niemal nigdy się za to nie odwdzięcza, jednak doskonale wie, jak nakłonić bliskich do tego, by ciągle coś jej kupowali. Nie ma wyrzutów sumienia, chociaż wie, że czasem wykorzystuje cudzą sympatię.

Sylwia

Chętnie zadaje się z osobami, które zarabiają więcej od niej. Dzięki temu zawsze może liczyć na darmowy posiłek w modnej restauracji albo drinka w ekskluzywnym klubie. Udaje, że posiada o wiele mniej pieniędzy, niż rzeczywiście ma na koncie. To sprawia, że znajomi cały czas się nią opiekują. 

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?