Zamknij

Przyjaciele o tych imionach często marudzą. Z niczego nie są zadowoleni

06.06.2022 15:06

Kobiety i mężczyźni o tych imionach mają tendencję do postrzegania świata w czarnych barwach. Trudno namówić ich do zmiany punktu widzenia.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, nieustannie użalają się nad sobą. Bez przerwy opowiadają o tym, co ich boli, ale nie chcą niczego zmieniać w swoim życiu. Nic im się nie podoba i do wszystkiego podchodzą krytycznie, jednak nie zamierzają postarać się o to, by cokolwiek ułożyło się inaczej niż dotychczas.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Przyjaciele o tych imionach często marudzą

Właściciele tych imion często mówią o swoich problemach i wymagają od bliskich skupienia na nich pełnej uwagi. Nie potrafią spojrzeć na swoje sprawy z optymizmem, bo wolą cały czas narzekać. Można nawet odnieść wrażenie, że są przywiązani do wszystkiego, co utrudnia im życie.

Przyjaciele o tych imionach są wiecznie niezadowoleni

Przyjaciele, którzy posiadają te imiona, ciągle użalają się nad swoim losem:

Sandra

Jest niezadowolona ze wszystkiego. Denerwuje ją pogoda, nie smakują jej potrawy, przeszkadza jej zachowanie ludzi wokół. Narzeka na każdym kroku, ale nigdy nie zwraca nikomu uwagi w bezpośredni sposób. Zamiast poprosić kelnera o zmianę zamówienia, będzie przez godzinę marudzić przy stoliku.

Anita
 

Ma w sobie przekonanie, że nic się jej nie uda, więc nawet nie próbuje walczyć o swoje. Zamiast tego codziennie rozprawia o tym, jak bardzo czuje się rozczarowana swoim życiem. Kiedy ktoś mówi jej, by cokolwiek w nim zmieniła, przez resztę dnia stara się przekonać wszystkich wokół, że to niemożliwe.
 

Marcin

Zakochuje się tylko w takich kobietach, których nie może mieć. Przez większość czasu jest z tego powodu sfrustrowany. Marudzi na każdym kroku, a kiedy ktoś zaczyna dopytywać o powody jego niezadowolenia, godzinami opowiada o swojej niespełnionej miłości.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?