Zamknij

Osoby o tych imionach to najgorsi kierowcy. Oni mogą powodować wypadki

11.02.2021 15:48
Kierowcy
fot. Shutterstock

Ich zachowanie stwarza zagrożenie na drodze. Nie wsiadaj z nimi do samochodu.

Źli kierowcy dzielą się na kilka kategorii. Jedni są po prostu nierozważni, a inni nie radzą sobie z emocjami. Sprawdź, po czym możesz ich rozpoznać.

Zobacz także: Najpopularniejsze imiona na świecie. Na liście znalazło się ulubione imię Polaków

Osoby o tych imionach to najgorsi kierowcy 

Według psychologów imię, jakie posiadamy, wpływa na cechy naszego charakteru i umiejętności. Osoby o tych imionach to najgorsi kierowcy:

Grażyna 

Nie potrafi się skupić na drodze. Jej myśli krążą we wszystkich kierunkach. Często podczas jazdy rozmawia przez telefon komórkowy i wysyła wiadomości. 

Iza

Denerwuje się na każdym skrzyżowaniu. Choć opanowała przepisy, nie umie ich zastosować w praktyce. Trudno jej podjąć szybką decyzję na drodze. 

Elżbieta 

Nie lubi prowadzić samochodu. Gdy to robi, myśli jedynie o tym, by jak najszybciej z niego wysiąść. Z tego powodu może nie zauważać zarówno znaków, jak i zmian w sygnalizacji świetlnej.

Kacper

Jest nerwowy i ma skłonność do rywalizacji. Na drodze chce się ścigać z innymi kierowcami. Nienawidzi być wyprzedzany i szybko na to reaguje, nawet jeśli jest to ryzykowne. Jazda z nim jest niebezpieczna.

Tomasz

Sprawdza się jako kierowca jedynie na krótkich odcinkach drogi. Bardzo trudno mu się skupić. Gdy długo prowadzi samochód, oczy same mu się zamykają. Często nie dostrzega zagrożeń i reaguje na nie z opóźnieniem.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najbardziej lubiane. Jak nazwać dziecko, by miało wielu przyjaciół?

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?