Zamknij

Osoby o tych imionach są najbardziej leniwe. W pracy zrzucają obowiązki na innych

03.02.2021 12:59
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Nie lubią się przepracowywać i mają tendencję do lenistwa. Osoby o tych imionach odkładają wszystko na później.

Trudno zmusić ich do działania. W pracy często pozorują bezradność albo zrzucają obowiązki na kolegów. Nie dbają o samodyscyplinę i ciągle wymyślają sobie coraz to nowe wymówki. Sprawdź, czy twoje imię znalazło się na liście.

Zobacz także: Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie

Osoby o tych imionach są najbardziej leniwe

Oni najchętniej przez cały dzień wylegiwaliby się w łóżku:

Joanna

Od najmłodszych lat życia nieustannie kombinuje, jak wykorzystać innych do spełniania jej własnych obowiązków. Spisuje prace domowe i korzysta z podpowiedzi koleżanek w szkole, pożycza na studiach cudze notatki i stara się, by najtrudniejsze zadania w pracy zlecano komuś innemu.

Sylwia

Często nie wie, co chciałaby robić w życiu. Czuje się tak zagubiona, że nie robi nic. Mało komu umiałaby się do tego przyznać, ale nie miałaby nic przeciwko, gdyby w jej domu pracował tylko mąż. Chętnie przesiadywałaby godzinami w mieszkaniu, czekając na jego powrót. Jest jednak tak leniwa, że wcale nie chciałaby mu wtedy gotować.

Grzegorz

Z natury jest człowiekiem, który skupia się na przyjemnościach, więc bardzo trudno mu się skoncentrować na wykonywanych zadaniach. Wystarczy, że włączy w pracy ulubioną muzykę, a jego myśli od razu gdzieś uciekają. W domu woli się relaksować niż myśleć o sprzątaniu.

Wiktor

Codziennie śpi do dwunastej i za nic w świecie nie chce z tego rezygnować. Jeśli już musi iść do pracy, zrobi to pod warunkiem, że szef pozwoli mu się wysypiać i brać wolne, kiedy tylko zechce. Nie zależy mu na wysokiej pensji. Brakuje mu ambicji, żeby zmotywować się do działania.

Zobacz także: Nie nazywaj dziecka jednym z tych imion. Przyniesie mu pecha

Nie pasuje do ciebie opis twojego znaku zodiaku? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?