Zamknij

To najdziwniejsze imię dla chłopca, jakie kiedykolwiek nadano. Decyzja ojca wzbudziła kontrowersje

31.10.2022 14:23

Mieszkaniec Indonezji nadał swojemu synowi imię, które w przyszłości może przysporzyć mu kłopotów. Ojciec jest jednak zadowolony z tego wyboru.

Samet Wahyudi
fot. YouTube/Screen

Wybór imienia dla dziecka to niezwykle trudne zadanie. Kiedy rodzice podejmują w tej sprawie decyzję, wpływają na przyszłość potomstwa i całe jego dorosłe życie. Niektórzy jednak, jak Samet Wahyudi, kierują się w tej sprawie własnymi kaprysami. Mieszkaniec Indonezji postanowił nazwać syna na cześć swojej pracy.

Zobacz także: Matki o tych imionach mają swoje mroczne tajemnice. Nie mówią dzieciom całej prawdy

To najdziwniejsze imię dla chłopca, jakie kiedykolwiek nadano. Decyzja ojca wzbudziła kontrowersje

Samet pracuje jako urzędnik w wydziale informacji statystycznej. Trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie nazwał syna. "Dinas Komunikasi Informatika Statistik" to prawdopodobnie najdziwniejsze imię w historii. Wzbudza kontrowersje na całym świecie.

Mężczyzna kocha swoją pracę do tego stopnia, że nie wyobrażał sobie nadania synowi innego imienia. Był nieugięty, gdy usiłowano mu wytłumaczyć, jak irracjonalny jest jego wybór. Chętnie udzielił w tej sprawie wywiadu w indonezyjskiej telewizji.

Nazwał syna na cześć swojej pracy. Żona nie miała nic przeciwko

Pierwszym dzieckiem mężczyzny była dziewczynka. Wyraził wtedy zgodę, by jej matka wybrała "zwyczajne" imię. Od początku miał jednak w planach nazwać syna "Biuro Informacji Statystycznej". Był związany z pracą od 2003 roku i traktował to miejsce jak drugi dom.

Co ciekawe, Samet Wahyudi poinformował ukochaną o swoich planach jeszcze przed zawarciem małżeństwa. Jego narzeczona - choć może się to wydawać dziwaczne - zgodziła się. Gdy na świat przyszedł chłopiec, teściowie przez pewien czas usiłowali wpłynąć na decyzję Sameta. Nie udało im się jednak go namówić do zmiany zdania.

Mężczyzna jest przekonany, że synowi w przyszłości spodoba się tak oryginalne imię. Trudno jednak nie zauważyć, że z pewnością przysporzy mu wielu kłopotów. Ilekroć będzie się komuś przedstawiał, ludzie mogą podejrzewać, że z nich drwi. Jego ojciec, który jest urzędnikiem, nie pomyślał jednak o konsekwencjach swojej decyzji.

Zobacz także: Kobiety o tych imionach biorą zaloty mężczyzn zbyt poważnie. Popełniają spory błąd

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?